anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bani pentru jocuri

Camy1
Junior

Bună seara! Nu mi-se pare normal ca de fiecare data când îmi încarc telefonul în câteva minute sa imi ia cei de la Orange 1 euro pentru jocuri!! Eu nu joc nici un joc! Asa ca îmi vreau bani înapoi! În luna februarie mi-au luat de 3 ori un euro la fiecare încărcare!!! 

1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember

Buna @Camy1 . Ca sa afli la ce joc ești abonată trebuie sa suni la relații cu clienții la 300, apoi tastezi 5-2-0 ca sa vb cu un operator. Il rogi să-ți oprească plățile din cont și să-ți spună la ce joc ești abonată și nr la care trebuie sa suni pt a te dezabona. Succes. 

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Ai ceva activat pe cont? Primesti vreun sms de confirmare pentru o subscriere? Ce jocuri iti iau din credit? Sunt jocuri din Play Store sau jocuri Orange?

Te asteptam cu mai multe detalii. 

Client Orange

Vio73
#StarMember

Bună@ Camy 1,

Ai un topic asemănător aici:

https://comunitate.orange.ro/t5/abonament/cum-opresc-plata-la-un-joc/td-p/18243

Dacă nu îți este de ajutor, spune-ne și încercăm să te ajutăm în continuare.

Sper să-ți fie util.

Baftă! 

delfinas
#StarMember

Camy, bun venit in Comunitate!!!

De undeva "ai agatat" o abonare la un serviciu de jocuri, care costa saptamanal 1 euro+TVA. Se joaca si altcineva pe telefonul tau, de ex un copil?

Nu se joaca nimeni pe telefon. Numărul acesta a fost cândva a unui frate. Cum pot afla ce joc îmi fura 1euro??

Miha_Z
#StarMember

Buna @Camy1 . Ca sa afli la ce joc ești abonată trebuie sa suni la relații cu clienții la 300, apoi tastezi 5-2-0 ca sa vb cu un operator. Il rogi să-ți oprească plățile din cont și să-ți spună la ce joc ești abonată și nr la care trebuie sa suni pt a te dezabona. Succes. 

Mulțumesc frumos! Urmează sa sun! 🤗 

Cu drag. Sper sa se rezolve problema cat mai repede.