anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Prietenii adevarati sunt mereu aproape - nu am primit internetul bonus de 100 Gb

Remus_4
Junior entuziast
Salutare!
In legatura cu "Prietenii adevarati sunt mereu aproape" nu am primit internetul bonus de 100 Gb.
In regulament am citit ca daca un client prepay alege un alt numar prepay sau un abonat orange persoana fizica, bonusul de 200 de Gb se va impartii la amandoi, insa acesta a primit jumatatea lui, de 100 de Gb, dar eu nu.
10 Răspunsuri 10

And04
Senior
Salutare, @Remus_4 Ai o optiune activa de minim 5 € credit? Bonusurile pot fi folosite naƫional, cu o opƫiune activă de minimum 5 € credit, iar ȋn roaming, cu o opƫiune de minimum 10 € credit, ȋn limita de date disponibile ȋn roaming SEE şi conform Politicii de utilizare rezonabilă. Bonusul 100 de minute nationale și bonusul 100 de minute internationale pot fi folosite in roaming SEE pentru apeluri către România şi alte ƫări din zona 1.

Vio73
#StarMember
Salutare! Eu am primit acel bonus și mi se pare foarte bun pentru doritori. Să le țină Dumnezeu obiceiul!

Viocat
Senior certificat
Verifica sms cu modul de activare, daca ai optiunea activa de minim 5 euro

Remus_4
Junior entuziast
Am abonament cu optiunea de 7€

Viocat
Senior certificat
Atunci verifica smsul primit

Remus_4
Junior entuziast
Nu am primit nici un sms, doar prietenul meu care a impartit cu mine a primit.

Viocat
Senior certificat
Poate a gresit numarul de telefon cand a introdus. E clar ca bonusul a fost receptionat de altcineva, daca persoana cu număr prepay a primit bonusul

Remus_4
Junior entuziast
A verificat numarul, mi-a trimis si captura de ecran inainte de a impartii bonusul cu mine si numarul a fost corect introdus, dar nimic, a primit doar el..

DanielaH
Moderator
@Remus_4, s-a rezolvat situația cu bonusul? L-ai primit până la urmă?

Remus_4
Junior entuziast
Am incercat cu un alt prieten si am primit bonusul