anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] La opțiunea de 5 euro se mai primește bonusul de internet de 50 GB?

Ascary
Campion certificat
Bonusuri Prepay
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Până în 14 iunie 2020 (cu posibilitate de prelungire), la opțiunea PrePay de 5 euro credit cu beneficii naționale se primesc 50 GB bonus.

 

Aici detalii despre optiunile prepay in vigoare: https://www.orange.ro/prepay/ 

Vizualizare soluţie în postul original

26 Răspunsuri 26

Vio73
#StarMember
Da, mulțumesc!

iuiu88
Cunoscător
Eu imi incarc lunar cu optiunea de 5 euro, la care am asa : 1.Nelimitat minute si mesage in retea 2. 900 min nat / intl sau SMS nat in SUA, Canada sau fix UE 3. 100 min sau SMS nat/intl fix si mobil 4. 5 GB Mai beneficiez periodic de promotiile de la Orange ( spre exemplu, cea din februarie, unde puteai trimite " pupici" si se transformau in internet pe cartela ) . Pana acum, beneficiile oferite la 5 euro/luna imi sunt arhisuficiente. Daca am sa ma lovesc de nevoia de a reincarca mai mult, o sa va tin la curent ( Ce nevoi am avut - sub ce circumstante-ce alegeri am facut ) .

Vio73
#StarMember
Da, dar nu se oferă acel bonus de 30 sau 50 gb lunar, ca de la 6 euro în sus.

Jay
Campion certificat
Nu se mai primeste.. si, te anunta imediat ce intri pe reîncarcare, care este minimul pt bonus..

Vio73
#StarMember
De prin luna martie s-a terminat cu acest bonus. Ideea e că acest lucru s-a întâmplat datorită ,,faimoasei OUG 114".

Ascary
Campion certificat
La opțiune 5 euro se primește o luna internet nelimitat

Vio73
#StarMember
Văd că acum sunt la toate.

DanielaH
Moderator

Până în 14 iunie 2020 (cu posibilitate de prelungire), la opțiunea PrePay de 5 euro credit cu beneficii naționale se primesc 50 GB bonus.

 

Aici detalii despre optiunile prepay in vigoare: https://www.orange.ro/prepay/ 

Cosmin_16
Începător
Am activat cu 6 e si nu mi. A dt cei 50 gb bonus...

Vio73
#StarMember
Poate e o eroare undeva. Ia legătura mai târziu cu cu consultant pre Chat Djingo și spune-i problema.

csizmar_jozsef
Începător
da, ma intereseaza obtiunea da, as dori sa primesc

Jay
Campion certificat
@csizmar.jozsef, ca să primești bonusul de 50gb, trebuie sa iti reincarci cartela din contul tău My Orange, cu 5€... pana la data de 9 iunie.