anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Încărcare cartelă numai cu voce

Jech
Junior entuziast

Bună, aș dori să reîncarc un nr numai cu voce, nu am nevoie de net și sms, valabila o lună ,există asemenea opțiune?! Mulțumesc. 

1 Soluţie acceptată‚

vladut12am
Cunoscător certificat

Salutare!

Dacă nu consumi foarte multe minute, există opțiunea de 1 euro, 3 euro și de 4 euro care pot fi activate doar din My Orange sau la *100#, așa cum a precizat și @arsradu.

Cea de 1 euro are 15 zile de valabilitate și ai doar minute și SMS-uri nelimitate în rețea.

Cea de 3 euro are 28 zile de valabilitate și ai în plus 50 de minute naționale și internaționale și SMS-uri naționale.

Iar cea de 4 euro are tot 28 zile de valabilitate și ai de 2 ori mai multe minute naționale și internaționale și SMS-uri naționale, adică 100.

Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Din pacate, ceea ce vrei tu nu exista.

Cea mai ieftina varianta (si mai apropiata de ceea ce-ti doresti tu) este cea de 3 Euro, cu valabilitate 28 de zile, dar la care nu ai deloc perioada de gratie.

Deci, personal ti-as recomanda mai degraba o optiune de 4 Euro cu 28 de zile perioada activa si 180 perioada de gratie.

Ambele optiuni au inclus trafic de internet 4G. Daca nu ai nevoie de el, se poate dezactiva optiunea de date mobile din telefon.

Optiunile de mai sus se pot activa din My Orange sau *100#.

Client Orange

vladut12am
Cunoscător certificat

Salutare!

Dacă nu consumi foarte multe minute, există opțiunea de 1 euro, 3 euro și de 4 euro care pot fi activate doar din My Orange sau la *100#, așa cum a precizat și @arsradu.

Cea de 1 euro are 15 zile de valabilitate și ai doar minute și SMS-uri nelimitate în rețea.

Cea de 3 euro are 28 zile de valabilitate și ai în plus 50 de minute naționale și internaționale și SMS-uri naționale.

Iar cea de 4 euro are tot 28 zile de valabilitate și ai de 2 ori mai multe minute naționale și internaționale și SMS-uri naționale, adică 100.

Succes!

vladut12am
Cunoscător certificat

O altă variantă mai ieftină și mai convenabilă din punctul meu de vedere decât ce s-a recomandat aici este să treci numărul pe Yoxo și să alegi abonamentul de 9 lei/lună în care ai minute și SMS-uri naționale nelimitate și 10 GB de internet la viteză 4G+.

FLo1
#StarMember

@Jech: Așa cum am menționat și pe acest topic (sper să-ți fie util), singura opțiune care este fără date mobile incluse a rămas opțiunea cu resurse în rețea (minute și SMS), 1euro/valabilitate 15zile. Restul opțiunilor conțin și date mobile. Revino pe topic dacă sunt nevoie de alte detalii.

RafaHelper
#StarMember

Salut @Jech

Daca ești o persoana cu dizabilități iți poți face un abonament special cu resursele de mai jos:

RafaHelper_0-1693840293976.png

Iar daca nu esti poți trece pe YOXO si cu 9 lei ai nelimitat minute naționale, sms-uri national si 10 GB trafic national de internet.