anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum folosesc punctele Thank You

radumacarie1992
Junior entuziast

Orange nu are nimic in plan pentru a stimula clientii orange sa ramana in retea? Precizez ca am avut 137 de euro in puncte si dupa reducere mai am 91. Voucherele de la pinata sunt maxim 10 euro, oricum nu primesti mai multe intr-o luna pentru a le putea acumula. Mai am un an de contract si pot aduna maxim 62 de euro la cum incarc eu alte cartele, ca de acolo mai poti primi 20 de puncte. Nu inteleg nici daca pot sau nu folosi punctele aceastea mai repede? Intr-un loc apare dupa 1 an, in  alt loc dupa 18 luni, etc. 

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@radumacarie1992: Punctele TY se pot folosi conform regulamentului și detaliilor regăsite aici: https://www.orange.ro/orange-thank-you/

Punctele sunt aferente contului, deci dacă ești client mai vechi, chiar dacă ai obținut punctele pe un număr mai nou, poți folosi punctele când dorești. Dacă ai doar un singur abonament și acesta este nou încheiat, în acest caz ”punctele Thank You acumulate pot fi folosite după primele 12 luni de abonament de către titularul contului”.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

FLo1
#StarMember

@radumacarie1992: Punctele TY se pot folosi conform regulamentului și detaliilor regăsite aici: https://www.orange.ro/orange-thank-you/

Punctele sunt aferente contului, deci dacă ești client mai vechi, chiar dacă ai obținut punctele pe un număr mai nou, poți folosi punctele când dorești. Dacă ai doar un singur abonament și acesta este nou încheiat, în acest caz ”punctele Thank You acumulate pot fi folosite după primele 12 luni de abonament de către titularul contului”.

radumacarie1992
Junior entuziast

In regula, multumesc!

Cu plăcere. Pe de altă parte, am sugerat și eu niște modificări la acest regulament de fidelizare. Îl regăsești aici. Acum rămâne de văzut ce și când se va concretiza. 🙂

Darius235
Începător

Daca te hotărăști și decizi sa achiziționezi un telefon poți cere un voucher de 10 euro.

Eu nu le folosesc de obicei.

O zi frumoasa!🌞

Vio73
#StarMember & September Problem Solver

Salutare!

Folosește punctele și câteva ( eu am folosit 4 prin martie -aprilie) vouchere de câte 10 euro, pentru achiziționarea unui telefon, la prelungirea pe 24 de luni.

Dacă ai nevoie de vouchere, cere ajutorul fără probleme, tot în Comunitate!

Baftă!