anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu a ajuns un telefon la reparat?

Dobria_Dragos
Junior
Am trimis un telefon mobil la reparat și mi-ați reparat
16 Răspunsuri 16

Miha_Z
#StarMember
Buna, de unde stii ca nu a ajuns la reparat? L-ai primit inapoi si nu e facut? Ofera mai multe informatii.

Dobria_Dragos
Junior
Nu am primit nici un mesaj

Jay
Campion certificat
Ai seria IMEI? Ca poti afla stadiul reparatiei, daca a ajuns.. Depinde cand l-ai trimis..

Dobria_Dragos
Junior
Eu l-am trimis din Miercuri dimineață în service pentru reparație și în servicii de reparații telefoane sunt este în registrat

Jay
Campion certificat
Nu ti-am cerut seria sa mi-o spui mie, te-am intrebat daca o stii, pentru ca poti afla statusul reparatiei dupa site-ul Orange.. te rog sa modifici mesajul pe care l-ai scris, sa stergi seria.. In comunitate nu dam date personale..

Jay
Campion certificat
Eu am telefonul in service si aici verific.. incearca si tu.. iti cere seria de care te-am intrebat.. si numarul de telefon pe care l-ai dat in relatia cu Orange.. https://www.orange.ro/orange-service/

Miha_Z
#StarMember
Verifica dupa serie, statusul reparatiei. Mama a trimis acum 2 saptamani un Samsung A20e in service. L-a lasat la Orange Shop si a primit periodic mesaje de la ei. In momentul in care l-au primit, cand au inceput sa-l repare... Telefonul ei nu se mai deschidea desi fusese cumparat cu maxim 8 luni in urma.

Dobria_Dragos
Junior
Am intrat și nu este

Jay
Campion certificat
Cum l-ai trimis la reparat? Nu l-ai dus personal? L-ai trimis prin curier? Mai ai alt telefon pe care sa-l folosesti? Eu l-am dus personal si am primit 1 sms pana acum.. Dar, eu am avut telefon de rezerva..

Dobria_Dragos
Junior
Personal în magazinul Orange din Botoșani

Dobria_Dragos
Junior
Pai nu mai am

Razvan
#StarMember
Când l-ai dus în Orange Shop. Ținând cont ca ieri a fost zi nelucrătoare, este posibil ca astăzi sa fi fost expediat sau primit în service de către Orange. În momentul în care intră la reparat, vei fi înștiințat.

Miha_Z
#StarMember
Si pe ce vrei sa primesti mesajele? Se trimit pe numarul pe care l-ai lasat la contact. Incearca sa pui cartela in alt telefon si vezi ce mesaje ai primit.

Dobria_Dragos
Junior
Miercuri dimineață