anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme site in magazinul online?

Matt_1
Începător
Oppo Reno 4 pro 5g apare in stoc dupa ce selectezi criteriul desi nu este in stoc, plus ca acum cateva zile dupa plasarea comenzii am primit mesaj de instiintare ca s-a anulat din motive tehnice.
7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember
Salut! Probabil că datele nu sunt actualizate in magazinul online. Ai încercat și de pe alt dispozitiv sa vezi daca e aceeași eroare?

Vio73
#StarMember
Salutare! Mai apar probleme și la ei, dar probabil vor fi corectate. E bine că ai semnalat aici! Cred că poți totuși să suni la ei sau să intri pe Chat Djingo să le semnalezi disfuncționalitatea! Baftă!

delfinas
#StarMember
Probabil ca e stoc limitat, adica 1 bucata, pe care o mai acceseaza cineva in acelasi timp. Acum nu e pe stoc decat unul reconditionat, daca te intereseaza. Oricum, cel mai bun raspuns ti-l poate da cineva din Orange.

svetalex
Senior certificat
Dacă pui filtru după modele aflate în stoc, acest telefon nu apare https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane?q=oppo

Matt_1
Începător
am incercat sa comunic unui operator dar probabil nu si-a servit cafeaua ca nu prea avea chef de viata sau de mine :)) Cum e posibil ca pretul unui telefon reconditionat sa fie mai mare decat telefonul nou in sine, la aceasta intrebare a spus ca nu are o referinta, imi poate raspunde cineva de aici? si da este vorba despre acelasi model...

delfinas
#StarMember
Noi suntem clienti Orange, ca si tine si nu putem sa-ti raspundem la aceasta intrebare. Mai incearca pe chat sau suna la Serviciul Clienti, trebuie sa gasesti un consultant mai bine pregatit. Mai e varianta email, pe https://www.orange.ro/contact/ , ai un formular la rubrica "E-mail".

FLo1
#StarMember
@Matt_1: Dacă știi.... oricum nu te ajută, iar faptul că ești angajat Orange sau simplu membru al Comunității explicația este simplă: produsul inițial a intrat în gestiune cu un preț mai mare și nu este încă amortizat. Ulterior, un alt exemplar a intrat în gestiune la un preț mai redus, piața fiind într-o continuă schimbare, fluctuație și rulaj, în acest caz fiind la un preț mai mic. Vânzarea la un preț ridicat nu ar asigura decât o amăgire și un stoc sigur pt Orange, iar reducerea de preț nu vine peste noapte. Atât de simplu.....