anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Problema de a obtine reducerea convergenta in magazinul online

Diana
Cunoscător
Problema de a obtine reducerea convergenta la achizitionarea unui produs din magazinul online la activarea internetului si televiziunii prin fibra stiu ca a mai fost discutata in comunitate dar nu mai pot posta in sectiune
A venit randul meu sa ma lovesc de aceasta.Am 19 ani in retea , deci un bonus de 15x19 =285 euro
Am facut o comanda de tableta pe data de 14.09.2020 cu livrare in Orange Shop cu confirmare ca exista pe stoc
Ajunsa la magazin ,stoc zero , discutii telefonice cu superior Orange magazin online ,anulat comanda , in acest moment nu mai apare acest bonus pe orice as comanda ,iar de alegerea initiala de tableta nici nu mai poate fi vorba pentru ca au disparut toate din magazinul online
Ajung la parerea @Dyana (coincidenta de nume si de problema) ca ni se ofera niste bonusuri care nu pot fi accesate
Sunt dezamagita a doua oara de magazinul online
Din cate am vazut ar trebui sa am rabdare o saptamana sa plasez o noua comanda
Intrebarea mea este daca merg in orice shop Orange pot beneficia de reducerea convergenta de 285 euro sau numai la magazinul online si cat timp este valabila. Multumesc
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Diana, mulțumim pentru sesizare.

Am expus situația ta colegilor noștri. Voi reveni imediat ce am un răspuns.

 

Edit: Bonusul poate fi utilizat atât în online cât și în magazine, în mod normal bonusul neavând un anumit termen de expirare. Depinde acum sub ce formă ai primit acest bunus și cum a fost el alocat (dacă este sub forma de voucher, aunci este posibil să aiba un anumit termen de valabilitate).

 

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

DanielaH
Moderator

Diana, mulțumim pentru sesizare.

Am expus situația ta colegilor noștri. Voi reveni imediat ce am un răspuns.

 

Edit: Bonusul poate fi utilizat atât în online cât și în magazine, în mod normal bonusul neavând un anumit termen de expirare. Depinde acum sub ce formă ai primit acest bunus și cum a fost el alocat (dacă este sub forma de voucher, aunci este posibil să aiba un anumit termen de valabilitate).