anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Prelungire abonament

Georgeta
Junior

Vreau sa prelungesc abonamentul cu un telefon.Daca vreau telefonul in rate imi arata ca am 235 puncte iar la prelungire cu telefon dar nu in rate am 1170 de puncte .Nu inteleg de ce am asa .Cum sa procedez 

1 Soluţie acceptată‚

Salutare!

Din păcate, da, durează foarte mult de sărbători. Te sfătuiesc să încerci și de pe un laptop/ desktop, cu logarea în browser și să vezi cum stă treaba acolo. Adică să faci simulare!

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Buna dimineata!

Cate puncte ai de fapt? Daca sunt cele 1170, banuiesc ca in momentul in care selectezi ratele, iti ia si din puncte, si ar trebui sa-ti faca si o reducere. Pretul produsului nu se schimba in cazul asta?

Pentru confirmare ca asa trebuie sa functioneze, poti incerca un apel la 300/ 0374 300 300 sau un email la magazinonline@orange.ro

Client Orange

Nu imi ia din puncte .Tocmai asta nu inteleg .La abonamentul cu telefon fara rate imi apare asa cum este normal un pret mai mic de platit .Am sunat la ambele nr de telefon dar nu imi apare sa raspunda nici un consultant .Multumesc mult pentru răspuns 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Poti incerca secventa 1-1-1-0 ca sa intri in legatura cu un consultant. Dar azi fiind weekend...e posibil sa nu fie, sau sa inceapa mai tarziu un pic.

Client Orange

Am reusit sa vb cu un consultant dar tot nu se stie .A trebuit să trimit un email cu atașament. Dureaza 10 zile groaznic acum de sarbatori

Salutare!

Din păcate, da, durează foarte mult de sărbători. Te sfătuiesc să încerci și de pe un laptop/ desktop, cu logarea în browser și să vezi cum stă treaba acolo. Adică să faci simulare!

DanielaH
Moderator

@Georgeta, s-a rezolvat situația?

Mai greu ,dar am rezolvat .Multumesc mult!

DanielaH
Moderator

Mulțumim și noi pentru confirmare! Ne bucurăm că s-a rezolvat.

Te mai așteptăm în Comunitate, inclusiv la concursul care este acum în desfășurare. Baftă!