anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Incarcator cadou 100w pentru Honor 200 pro

IulianSava
Începător
  • A primit cineva cadoul pentru honor 200 pro, incărcătorul de 100w? Din păcate, pachetul a venit clasic, ca pentru fraierii de români!
12 Răspunsuri 12

DanielaH
Moderator

Iulian, bun venit în Comunitate!

Putem ruga și noi colegii să verifice situația ta. Ne poți oferi, te rog, numărul comenzii?

FLo1
#StarMember & June's Problem Solver

Poate nu a mai fost valabilă promoția respectivă, venind cu pachetul clasic, așa cum apare și aici:https://www.orange.ro/magazin-online/honor-200-pro-5g-dual-sim-512gb-black-pd-63871

FLo1_0-1719986767882.png

MCostel
Cunoscător

Buna,

Ai cumva un screenshot cu oferta?

Va trebui sa contactezi Orange și să ceri lămuriri daca  încărcătorul era inclus in oferta când ai realizat comanda.

Daca era inclus in oferta și nu mai este pe stoc măcar să obții o compensație.

RafaHelper
#StarMember

Salut @IulianSava

Verifica comanda in contul tau, daca apare in conținutul comenzii atunci ar trebui sa il primești, daca nu înseamnă ca nu ai plasat comanda in perioada de precomanda si promoția nu a fost valabila pentru tine.

delfinas
#StarMember

Era specificat in pachertul de precomanda acel incarcator? Nici marcile mai consacrate nu (mai) dau incarcatoare.

Pt curiozitatea mea, chiar aveai nevoie de el? Eu am unul de cand am umparat Honor Magic 4 Pro, dar nu l-am folosit niciodata, nu vreau sa-i omor bateria. Cel mai rapid incarcator pe care-l folosesc e unul de 40W de la Huawei, dar cel mai des il folosesc pe unul tot de la fratele mai mare Huawei, de 20W (cred). Precis ai si tu cel putin un incarcator compatibil. Nici la HM6P (care e si mai scump) nu am primit incarcator, dar am cu ce sa incarc, din fericire!

IulianSava
Începător

Comanda #3016677

Mulțumesc pentru detalii. Rog colegii să verifice și revin.

@IulianSava, te rugăm să ne trimiți în mesaj privat adresa de livrare, un numar de telefon si un nume de contact pentru a putea plasa comanda. Mulțumim.

Bună ziua! Adresa de livrare, persoana de contact si telefonul, sunt menționate in comanda #3016677/16.06.24

Cred că este o glumă...!

Poate se făcea referire la verificarea comenzii.🙂

La momentul comenzii încărcătorul era inclus in oferta?

Am văzut în cazul unui alt furnizor că specifica că încărcătorul este cadou și inclus in oferta.

De ce ar fi o glumă?

Pololică
#StarMember

Salutare!

Strict statistic, la modelele Pro (Honor Magic 6Pro, Honor 90 Pro, etc) si la unele "standard (Honor 90, de exemplu) producatorii nu mai pun in cutii incarcatoarele. As evita sa numesc si alti producatori, dar majoritatea au inceput sa le sara.

La cele "lite" vad ca inca se pun acele incarcatoare.