anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Eu am castigat doua vouchere de cate 10 euro le pot folosi pe amandoua sau doar pe cea recenta?

Gagiu1
Începător
 
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

Salut!

Voucherele de la Pinata, presupun ca despre alea este vorba, nu se cumulează..  deci nu pot fi folosite împreună pentru o singura achiziție..  se pot folosi separat pentru câte o achiziție fiecare, daca nu au expirat, conform informațiilor din Pinata..

Gasesti atat în Pinata cât și pe mail, data pana la care sunt valabile, din ce-mi amintesc, sunt valabile 30 de zile de când le-ai primit.. 

Gasesti la status - vezi tot, informațiile despre vouchere, daca nu mai ai mail-ul primit..

Am atașat niste capturi.. 

 

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Jay
Campion certificat

Salut!

Voucherele de la Pinata, presupun ca despre alea este vorba, nu se cumulează..  deci nu pot fi folosite împreună pentru o singura achiziție..  se pot folosi separat pentru câte o achiziție fiecare, daca nu au expirat, conform informațiilor din Pinata..

Gasesti atat în Pinata cât și pe mail, data pana la care sunt valabile, din ce-mi amintesc, sunt valabile 30 de zile de când le-ai primit.. 

Gasesti la status - vezi tot, informațiile despre vouchere, daca nu mai ai mail-ul primit..

Am atașat niste capturi.. 

 

Ok am inteles 

 

Salutare, @Gagiu1 

Cum a spus si @Jay , daca sunt castigate la Pinata, nu se pot cumula 2 vouchere. Voucherele de 10 euro se pot folosi pentru achizitia de telefoane. Insa daca doresti sa iti achizitionezi un telefon in aceasta perioada, inca mai este valabila oferta de iarna unde poti gasi reduceri considerabile(unele telefoane au reducere de 100 euro cu codul XMAS100) 🙂

Ce fac cu vaucerele 10gb ?

Ce fac cu voucherele de 10 euro pe site