anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce sunt atat de putine telefoane Samsung in magazinul online?

Dragosh
Junior entuziast
Astept sa cumpar un Samsung NOU de cateva luni deja, si vad ca oferta ramane la fel de slaba. Cand vor reveni pe stoc?
34 Răspunsuri 34

Vio73
#StarMember
Și eu cred la fel! Doamne ajută!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut! Am revenit cu noutăți. Este acum o ofertă Samsung: la achiziția unui Samsung Galaxy S21, Z Fold3 | Flip3 5G primiți cadou o pereche de Galaxy Buds2. A revenit pe stoc Samsung Galaxy S21.

VladS
Începător
Buna ziua! De cand este valabila oferta cu castile pentru Galaxy S21? Am cumparat saptamana asta acest telefon de la dumneavoastra, dar nu am fost informat de aceasta oferta. Pe langa asta, nu am gasit pe site nici o mentiune despre aceasta oferta. Multumesc

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@VladS salut și bine ai venit în comunitate! Oferta a fost valabilă doar pe perioada weekendului, din data de 19 noiembrie și până astăzi, ora 10:00. O puteai regăsi pe homepage (am atașat un screenshot). O să anunțăm și aici, în comunitate, când vom mai avea astfel de oferte.

VladS
Începător
Multumesc de raspuns. Am vazut in weekend link-ul respectiv, care ducea la modelele Samsung din magazin, dar la nici un model din oferta nu era mentionat cadoul.