anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum semnez contractul la comanda online?

ckgkyoy3
Începător

Am făcut o comanda in magazinul online cu abonament nou ieri, și îmi apare că este confirmată și am primit email cu contractul, asta înseamnă că va veni comanda?

1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember

Salut! Dacă ești abonat nou, il semnezi fizic la primirea a doua exemplare prin curier. Un exemplar il păstrezi și pe al doilea îl predai pentru a fi activat ulterior.

Dacă ești abonat existent, este suficient acordul verbal sau butonul accept din aplicația my Orange. 

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember

Salutare!

Cu siguranță se va face livrarea, dar în cursul săptămânii următoare probabil.

Dacă vezi că nu se întâmplă, le poți scrie la adresa de email magazinonline@orange.ro.

Baftă!

Trebuie sa semnez contractul online sau la primirea coletului?

Contractul l-ai "semnat", acceptandu-l. Nu mai trebuie semnat fizic, olograf.

Trebuie să apeși pe butonul ,,accept" sau ,,refuz", la contractul trimis pe email. Dacă l-ai acceptat, îți va veni telefon și contractul va intra în vigoare.

Baftă!

delfinas
#StarMember

Ce telefon ai comandat?

FLo1
#StarMember

@ckgkyoy3: Bun venit în Comunitate. Simplul acord oferit telefonic și confirmarea contractului primit sunt suficiente pentru ca noul contract să-și urmeze cursul. Succes.

Razvan
#StarMember

Salut! Dacă ești abonat nou, il semnezi fizic la primirea a doua exemplare prin curier. Un exemplar il păstrezi și pe al doilea îl predai pentru a fi activat ulterior.

Dacă ești abonat existent, este suficient acordul verbal sau butonul accept din aplicația my Orange.