anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Comanda orange - tentativa de frauda?

TM1991
Junior

Stimate orange, deoarece serviciul clienti nu mai e disponibil pentru a putea discuta chestiunea telefonic, o sa va scriu aici. Am primit acum cca 2 ore un mail de la cargus cum comanda mea de la orange a fost preluata si urmeaza sa fie livrata. Mentionez ca in aplicatia cargus este trecuta adresa mea cu rqmburs 0 lei. Eu nu am comandat nimic de pe siteul vostru, presupun ca este tentqtiva de frauda si pot ignora acel mail sau? 

1 Soluţie acceptată‚

S-a rezolvat, era defapt contractul modificat deoarece acum o saptamana am renuntat la perioada ramasa pt hbo gratuit si l-am inlocuit cu maxpack care include si programele cinemax 

Vizualizare soluţie în postul original

8 Răspunsuri 8

TM1991
Junior

Btw am uitat sa mentionez, sunt abonat tv si net la voi

Vio73
#StarMember

Salutare!

Să nu fie vreo tentativă de fraudă sau vreo greșeală! Asta în caz că nu este vreo surpriză din partea Orange. Dacă este adresa ta, poți verifica totuși despre ce este vorba prin Chat Djingo sau din aplicația My Orange - Altele- Contact și feedback -Scrie-ne ( transfer operator).

Sigur, răspunsul s-ar putea să îl afli când vine curierul, dar poți refuza până primești răspunsul de la Orange.

Succes!

Salut, mersi de info. Posibil sa fie si vreo surpriza nu m-am gandit la asta. Apare adresa mea si greutate colet 1 kg. O sa vad maine ce si cum. Mersi 

Cu plăcere!

DanielaH
Moderator

Salut, @TM1991! Bun venit în Comunitate!

Putem ruga și noi colegii de la magazinul online să verifice. Este specificat un număr de comandă în acel e-mail?

Dacă vrei, ne poți trimite codul de abonat sau un număr de teleon în mesaj privat. Mulțumim.

Ms, vam scris in privat 

S-a rezolvat, era defapt contractul modificat deoarece acum o saptamana am renuntat la perioada ramasa pt hbo gratuit si l-am inlocuit cu maxpack care include si programele cinemax 

Am înțeles. Bine că s-a clarificat situația. Mulțumim pentru confirmare și te mai așteptăm.