anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Beneficii magazin online.

Miha_Z
#StarMember
Am vreun beneficiu dacă cumpăr din magazin online și nu direct din Orange Shop?
1 Soluţie acceptată‚

imch
Cunoscător certificat
Pe langa beneficiile mentionate de cei ce au comentat deja (valoare puncte Thank You mai mare, gama de produse mai variata, transport gratuit pentru telefoane si tablete sau accesorii in valoare de minim 50 EUR, comoditate) in magazinul on-line gasesti promotii la echipamente valabile numai aici. Periodic sunt cateva terminale care au preturi foarte avantajoase la achizitionarea lor din magazinul on-line. In rest ai toate celelalte facilitati asociate cu un magazin on-line obisnuit: tu decizi cum faci plata, cum primesti produsul (curier sau ridicare din magazin), il poti returna si asa mai departe.

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

Ascary
Campion certificat
În primul rând in magazinul online gama de produse este mult mai variată față de magazinul fizic. În al doilea rând,faci comanda stand comod in fotoliu iar produsul îți este livrat direct la ușa.

Ascary
Campion certificat
Valoarea punctelor Thankyou se dublează in magazinul online.

Vio73
#StarMember
Produse variate, valoarea punctelor thank you dublată, acces mai facil, de multe ori transportul este gratuit, etc.

imch
Cunoscător certificat
Pe langa beneficiile mentionate de cei ce au comentat deja (valoare puncte Thank You mai mare, gama de produse mai variata, transport gratuit pentru telefoane si tablete sau accesorii in valoare de minim 50 EUR, comoditate) in magazinul on-line gasesti promotii la echipamente valabile numai aici. Periodic sunt cateva terminale care au preturi foarte avantajoase la achizitionarea lor din magazinul on-line. In rest ai toate celelalte facilitati asociate cu un magazin on-line obisnuit: tu decizi cum faci plata, cum primesti produsul (curier sau ridicare din magazin), il poti returna si asa mai departe.

Ascary
Campion certificat
Pe mine m-au incantat amabilitatea consultanților Orange ai magazinului online și rapiditatea cu care mi-a sosit și produsul comandat acasă. Odată mi s-a întâmplat să returneze un produs din motive obiective și nu am întâmpinat nici o probleme.

Vio73
#StarMember
Este o metodă extrem de eficientă și rapidă de a-ți achiziționa un gadget.

Ascary
Campion certificat
Sunt mult mai multe produse in magazinul online fata de unul fizic.

Ascary
Campion certificat
De asemenea este mai comod să stai in fotoliu și să cauți un produs din magazinul online decât în picioare in magazinul fizic.

Vio73
#StarMember
Sunt mai multe aspecte, da. Poți avea acces la mult mai multe produse, reduceri, comoditate, etc.

Ascary
Campion certificat
Reducerile au mai fost menționate,de aceea nu le-am mai adus în discuție.

Romeo_
Senior certificat
Sunt mai multe promotii pe magazinul online decat in Orange Shop

Emy
Junior entuziast
Am observat ca sunt preturi bune