anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Anularea livrarii telefonului la prelungirea abonamentului

Georgeta_D
Începător
Ce s-a întâmplat cu telefonul comandat impreuna cu prelungirea contractului, toate datele au fost aprobate ratele sunt online însă telefonul a fost anulat la in timpul livrarii, de ce?
6 Răspunsuri 6

mihai_13
Maestru
din printurile tale nu apare a fi anulata comanda de telefon ! de ce crezi ca s-a anulat comanda ?

Georgeta_D
Începător
De vineri ma tot insist sa primesc un răspuns. Am sunat la fan iar domnii de acolo au spus "comanda s-a anulat de urgență".

mihai_13
Maestru
cred ca problema este la 'curier" nu la Orange - sa incerci sa vorbesti cu cei de la fan courier sa-ti zica de ce a facut retur - de obicei se face retur la o "marfa" care nu s-a putut livra din diverse cauze (adresa incorecta-nr telefon gresit-etc)

Georgeta_D
Începător
Am sunat si au spus ca a fost anulata de Orange

mihai_13
Maestru
da problema - cum a motivat Orange decizia ... si cred ca te-va ajuta si un moderator cand va intra pe topic .

DanielaH
Moderator
@Georgeta_D, bun venit în Comunitate! Am verificat comanda ta din magazinul online și am văzut că ai deschis deja o sesizare la noi. Îți recomandăm să aștepți răspunsul legat de soluționare din partea colegilor care au preluat situația ta spre verificare. Mulțumim și te mai așteptăm.