anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Huawei Mate 30 pro la preț promoțional în magazinul online Orange

Razvan
#StarMember
Navigând pe internet, astăzi, mi-a atras atenția prețul redus al telefonul Mate 30 pro în magazinul Orange. Acesta are o reducere de 210 euro și vine însoțit și de o pereche de căști cadou.
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/huawei-mate30-pro-256gb-dual-sim-space-silver
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Ultimul mesaj din acest topic: https://comunitate.orange.ro/questions/2204455-huawei-mate-30-pro-romania-editie-limitata Telefonul a fost "in oferta" la 3500 lei, pret standard. Si cum bine s-a punctat deja, pretul la liber pentru un Huawei Mate 30 Pro on magazinul online Orange este mai mare cu aproximativ 100 lei fata de pretul de raft in Altex.

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Jay
Campion certificat
Tot fan Samsung.. dar, ar fi fost buna reducerea.. ar fi mers si castile.. 🙂

Razvan
#StarMember
Mda, normal fiecare cu preferințele lui.

Ascary
Campion certificat
Super pret,plus castile...Bravo Orange.

tomaciprian
Cunoscător
Mai scump cu aproximativ 100 lei fata de Altex.

UNC
Începător
Fake !!! Doar asa-zisa reducere este valabila, pret Orange 3.892 (pe cand la Emag & Altex 3.799 RON) ! "Cica" castile nu mai sunt disponibile ! Daca aveau si castile cadou mai era ceva de mega "oferta" Dar asa - spam ieftin !

Jay
Campion certificat
Eu nu as da suma asta nici pe Samsung, cu sau fara casti, si la Samsung sunt mai sensibila :), dar, nu cred ca se poate numi fake, din moment ce scrie pe anunt, ca sunt in limita stocului.. daca m-ar interesa si as vedea ca nu-mi apar in cos, as face comanda telefonic si as intreba daca le mai au sau nu, cu mentiunea ca numai cu conditia sa primesc castile l-as lua, avand in vedere ca, la liber, este mai ieftin in alta parte..

UNC
Începător
Jay - cu limita stocului disponibil este "afacere romaneasca" Poti pune stocul disponibil 1 buc. si dupa ce ai vandut tel. cu oferta sa fluturi pe site cu asa zisa-oferta pana li se acreste la clientii fidel Orange (or mai fi oare ?) In cazul in care stocul este epuizat - trebuie "anulata" reclama cu, castile gratuite - asa e fair-play. Atasat ai 2 poze cu fake-ul lor.

FaraUnID
Campion certificat
Ultimul mesaj din acest topic: https://comunitate.orange.ro/questions/2204455-huawei-mate-30-pro-romania-editie-limitata Telefonul a fost "in oferta" la 3500 lei, pret standard. Si cum bine s-a punctat deja, pretul la liber pentru un Huawei Mate 30 Pro on magazinul online Orange este mai mare cu aproximativ 100 lei fata de pretul de raft in Altex.

Ascary
Campion certificat
Orange a "imprumutat" de la Samsung acest tip de oferta,de a oferi "in limita stocului disponibil" un gadget pe lângă telefon. Anul acesta oferă tot o pereche de căști Samsung Buds la un S20.Am citit pe undeva ca stocul de căști ar fi fost de vreo 3000, adică infim față de zecile de mii de solicitări la precomandă.

Vio73
#StarMember
Pentru doritori e un prilej foarte bun să își aleagă un gadget care este foarte bun, la un preț mai mult decât decent.

Vio73
#StarMember
Dacă aș fi știut că scade așa, poate că aș mai fi așteptat și eu. Dar oricum sunt foarte mulțumit și de P 30!