anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu pot activa singur cost control ?

Alex333
Începător

A fost activat o perioada lunga de timp și după o revenire în țară s-a dezactivat singur..... asa ceva nu mi se pare normal ! 

Pe lângă asta am cerut sa cumpăr cu bani jos un telefon anume și am fost refuzat deoarece acestea se dau numai după un anumit timp cu condiția prelungiri abonamentului. După ce pisici plătesc de mi-e greață niște servicii și de calitate slaba și nici nu mi se oferă ce doresc!!??

1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember

Salutare!

Cost control îl activează doar cei de la Orange, iar telefoane reduse poți cumpăra, cel mai repede, la 18 luni, cu prelungirea abonamentul pe 24 de luni ( cu o ofertă cât de cât avantajoasă). Cea mai bună variantă, este cea cu achiziția online, dar trebuie să știi că, la 18 luni, trebuie să mărești abonamentul cu cel puțin 1 euro, pentru a avea reduceri mai mari la telefoane. Îmi pare rău, dar acestea sunt regulile lor, iar telefoane la liber se pot lua de la orice magazin, cu banii jos, așa cum vrei.

Baftă!

 

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember

Salutare!

Cost control îl activează doar cei de la Orange, iar telefoane reduse poți cumpăra, cel mai repede, la 18 luni, cu prelungirea abonamentul pe 24 de luni ( cu o ofertă cât de cât avantajoasă). Cea mai bună variantă, este cea cu achiziția online, dar trebuie să știi că, la 18 luni, trebuie să mărești abonamentul cu cel puțin 1 euro, pentru a avea reduceri mai mari la telefoane. Îmi pare rău, dar acestea sunt regulile lor, iar telefoane la liber se pot lua de la orice magazin, cu banii jos, așa cum vrei.

Baftă!

 

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Daca ai deja suma integrala, cel mai bine iti iei telefonul din alta parte, la liber. Cu ocazia asta, nici nu te mai complici cu abonamentele.

Client Orange