anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Conexiune internet router mobil Timisoara

AlinaBAC
Junior
Astăzi nu am avut conexiune la internet pe routerul mobil, in zona Aleea Studenților Timișoara. L-am resetat și nimic. Chiar am nevoie să știu dacă sunt probleme in zona. Sper sa se rezolve, deoarece am nevoie de internet.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Poate fi și ceva tehnic, adică o defecțiune. Poți merge cu el și într-un Shop, să ți-l vadă cineva. Dar sună la 300, cât mai este program.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Salutare! L-ai mutat cumva in altă locație decât cea în care îl folosești in mod normal? Că dacă ai făcut-o, trebuie să suni la 300 să-ți reseteze zona, dacă e net fix 4g. Dacă nu e fix, tot trebuie sunat și cerut ajutorul. Eventual, să ceri și o resetare de cont. Dacă sunt probleme cu internetul mobil in zonă, poți afla de la un coleg ce folosește servicii de la Orange pe telefon sau de pe propriul telefon, dacă folosești servicii de la Orange. Succes!

DanielaH
Moderator
@AlinaBAC, bun venit în Comunitate! Am verificat și în acest moment nu există niciun incident de rețea în Timișoara. Te așteptăm să revii cu mai multe detalii cerute de Vio73.

AlinaBAC
Junior
Așa arată ledul routerul Huawei B311

AlinaBAC
Junior
Am uitat sa încarc poza cu routerul. Nu i-am mutat locatia

Vio73
#StarMember
Poate fi și ceva tehnic, adică o defecțiune. Poți merge cu el și într-un Shop, să ți-l vadă cineva. Dar sună la 300, cât mai este program.

DanielaH
Moderator
@AlinaBAC, mulțumim pentru marcarea soluției. Ai luat legătura cu colegii noștri? S-a rezolvat problema?