anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Modificare adresa facturare

Adi07
Junior

Doresc sa modifica adresa de facturare din contul meu si nu reusesc.

 

1 Soluţie acceptată‚

Opțiunea apare doar dacă ai factură pe hârtie. După ce selectezi factura în format fizic, pentru modificarea adresei de facturare (alta decât cea contractuală) trebuie să urmezi pașii de mai jos:

1. selectezi opțiunea Setări cont din meniul principal și apoi Date personale

2. în secțiunea Alte adrese adaugi noua adresă și apoi, din lista de opțiuni disponibile, setezi această adresă ca adresă de facturare

Să ne spui, te rog, dacă ai reușit.

Vizualizare soluţie în postul original

17 Răspunsuri 17

Adi07
Junior

Multumesc frumos tuturor pentru implicare si ajutor.

Doresc sa va comunic ca dupa o saptamana in care am vorbit pe chat-orange de 3 ori, la call center de 2 ori si 2 mesaje trimise am reusit sa modific adresa de facturare.

Pe acesta cale doresc sa va comunic ca cei de la orange inca au mult de invatat ce inseamna comunicarea eficienta.

Adi, îți mulțumim că ai revenit cu feedback și ne bucurăm că ai rezolvat.

Ne spui și cum, te rog? Era o eroare pe contul tău sau ce se întâmplase?

Aparuse o adresa de facturare nu stiu de unde, pe care nimeni nu o declarase sau validase. Toti dadeau vina unul pe altul, si nimeni nu putea sa o modifice. 

 Am incehiat un contract unde era adresa corecta, toti cei care mi-au raspuns de la Orange vedeau contractul insa eram pasat de la o persoana la alta din diverse motive stupide....

 Cum am spus mai sus, nu stiu in ce masura timpul si nervii mei merita asemenea situatie....