anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Problema Number Share Apple Watch

AlexRusu
Începător

Salut,

Intampin o problema legata de Number Share pe un Apple Watch. Cand intru pe aplicatia ceasului de pe telefon la conexiune celulara, ma directioneaza pe pagina contului Orange, introduc datele si intra pe prima pagina, nicidecum pe pagina pentru Number Share. Ce rezolvare exista?

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator

Salut, Alex! Bun venit în Comunitate!

Este o situație recentă sau ea persistă de mai mult timp? Ai ultima versiune de app? Poți atașa aici o captură de ecran.

Atat telefonul cat si ceasul au ultima versiune de sistem de operare si ultima versiune de aplicatie pentru ceas.

Mentionez ca abonamentul este pe persoana juridica. Nu am reusit deloc sa imperechez ceasul cu telefonul si ma chinui de vreo saptamana.

DanielaH
Moderator

Mulțumesc pentru detalii.

Serviciul Number Share este acum disponibil și pentru clientii persoane juridice ai Orange Romania, iar activarea poate fi realizată prin interediul persoanei dedicate contului tau.
Așadar, recomandarea noastră este să iei legătura cu colega/ colegul nostru care se ocupă de firma ta.

Să ne spui, te rog, dacă ai rezolvat. Mulțumim.

Am vorbit deja, nu prea stiu nici ei ce se intampla....De asta am vrut sa intreb aici, poate cineva care s-a mai lovit de problema asta are vreo rezolvare.....