anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

E-sim / number share functioneaza cu abonament yoxo?

adina_6
Începător
E-sim/number share functioneaza cu abonament yoxo?
De asemenea trecerea de la abonament la yoxo anuleaza abonamentul initial?
Multumesc
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Update 25.07.2024
eSIM este disponibil pentru abonamentele YOXO și puteți activa direct din aplicație. Pentru activare este important să aveți telefonul compatibil eSIM.

Referitor la serviciul Number Share, acesta nu este disponibil pentru abonamentele YOXO. Când vom avea noutăți de la colegi, vom reveni către voi.

Trecerea la abonamentul YOXO presupune rezilierea abonamentului Orange.

Vizualizare soluţie în postul original

210 Răspunsuri 210

Anul asta nu, au alte priorități. 

Suntem în 2023. Final de martie. Puteți reveni cu o nouă estimare?

Mulțumesc!

Nu vom avea number share anul asta la Yoxo, au anunțat deja, au alte “priorități” Eu am renunțat deja, am dezinstalat și aplicația. Nu e nimic, vom folosi Digi. 

Pai si Digi au anuntat ca au? Stiu doar de e-sim.

Nu, mai durează și la ei câteva luni. 

Din cate stiu, Digi nu are share number.

Momentan nu au, vor adăuga peste câteva luni. 

Buna ziua .... Noutati despre serviciul Number Share la Yoxo? ... suntem la jumătate de an 2023 ....

@Mik3, am raspuns cu un update puțin mai sus, în 31 iulie.

Puteti clarifica putin? 

Nu vad o postare cu data de 31 iulie deci presupun ca aceea este data la care se lanseaza. Insa mai jos si in toate discutiile de pana acum nu s-a specificat o data, ba mai mult s-a spus ca nu aveti detalii.

Multumesc.

DanielaH_0-1692617384234.png

Nu vor lansa anul acesta number share, au alte priorități (5G pentru toți clienții), e mai important pentru ei 5G Din ce am văzut pe forum, YouTube, Facebook, toți întreba de number share, nu de 5G. 

EusebiuB
Junior entuziast

5G ptr toti clientii? :)))))

 

Inca nu reusim sa ne dam seama ca Orange asa face mereu? Mereu isi ascund lacomia de profit tot mai mare sub diverse motive nobile & dezinteresate si din marinimie & grija ptr clienti

Din number share nu vor putea face f multi bani, nu te pot obliga sa ai al doilea device. Dar vor putea scumpi serviciile (indiferent de vointa si/sau dorintele clientilor), motivand ca au 5G

Mi se pare mie sau incurajrarea asta catre a trece la esim-uri e un scam? 🙂 salvarea planetei ... de fapt scutirea cheltuielilor cu productia de simuri fizice 🙂 e-simul e inutil daca nu-l poti folosi in share mode cu alte dispozitive, aduce doar dezavantaje exemplu cand iti schimbi telefonul si esti plecat din tara.

Serviciul de number share cand?