anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Concurs! Topicul lunii – un sezon nou, cu noi idei

GeorgianaD
Moderator

Curiozitatea ta poate să fie recompensată!

Cu alte cuvinte, mergem mai departe cu topicul lunii și începem cel de-al doilea sezon prin care lunar premiem cu un voucher în valoare de 100 euro autorul topicului cu cel mai mare impact în Comunitatea Orange din luna respectivă.

 

Dacă ți-am stârnit interesul, te invităm să împărtășești cu noi idei și sfaturi!

 

Iată ce au zis doi dintre câștigătorii din primul sezon:

Dacă inițial a fost o curiozitate personală, mă bucur că s-a transformat într-o provocare utilă tuturor celor implicați.” – FLo1

Mi-am propus să vă aduc o noutate în fiecare luna și îi încurajez și pe restul să o facă. “ – RafaHelper

Pentru mai multe detalii, te rugam să consulți regulamentul de aici. Campania se desfășoară în perioada 1 aprilie 2024 – 30 septembrie 2024.

Te asteptam in #Comunitate cu noutăți și informații interesante! 

topicul lunii.PNG

 

50 Răspunsuri 50

leo1973
Începător

Succes tuturor!

Hana
Junior

Astept provocarile!

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Salut, tuturor,

În luna iulie câștigătorul este Ștefanqqqq3 cu topicul cel mai popular: Orange Money a devenit Evrixa.

Felicitări, Ștefan! 🎉

☀️ Dăm startul unei noi luni și vă invităm pe toți să participați cu subiecte de interes pentru membrii Comunității ☀️

 

Anonim
Neaplicabil

Un topic special.

Felicitări tuturor celor care au postat, contribuind astfel la crearea unui topic interesant!👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

ok

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Salut!

S-a încheiat încă o lună și a venit timpul să anunțăm câștigătorul lunii August 😊 

Topic-ul cel mai interesant și util al lunii August a fost: Ce faci atunci când vrei / să vezi 5G pe un prepay?, iar câștigătorul este @FLo1. Felicitări! 🎉

Vă așteptăm în continuare cu topic-uri de interes pentru membrii Comunității 😊