anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Vino cu un prieten în Comunitatea Orange!

DanielaH
Moderator

Salut!

Vrei să îi faci cadou unui prieten un iPhone 13 ? Vino cu el în Comunitate și puteți câștiga amândoi.

Dăm startul unei noi campanii cu premii. Yeeey!

Când?

În perioada 1 noiembrie 2023 – 1 februarie 2024.

Unde?

Evident, in Comunitatea Orange 😊.

Cine?

Tu și prietenul tău 😊.

Iar dacă răspunsul la cele 4 întrebări de mai jos este “DA”, atunci nu mai sta pe gânduri. Vino cu un prieten în Comunitate!

Ai cel puțin 18 ani?

Ești alături de noi în Comunitatea Orange de cel puțin 6 luni?

Ai cel puțin 10 postări aici (întrebări sau comentarii pe topicurile existente)?

Ai un prieten bun care nu e membru în Comunitate?

Cum?

Ca de obicei, simplu și fun.

Regulamentul campaniei este aici.

De ce?

Pentru că “where there are friends there is wealth” (Plautus).

 

DanielaH_1-1698820827154.png

 

Update: Concursul nostru s-a încheiat. Câștigătorii sunt @delfinas și @Adrian_Adi1. Felicitări!

Vă mulțumim tuturor pentru participare și vă mai așteptăm în Comunitate.

63 Răspunsuri 63

Mulțumesc pentru primire! Sunteți o comunitate super tare!

 

MirceaGeorge
Junior

 

#Membrulnvitat_MirceaGeorge

Salut, mi-am făcut cont în Comunitatea Orange la invitația lui #RafaHelper

Bun venit!

RafaHelper
#StarMember

Salut, #MembruInvitat_MirceaGeorge! Bine ai venit in Comunitate, sper sa găsești lucruri utile aici. 🙂

LBC
Începător

Salutare tuturor! Sunt membru nou in comunitatea orange.

Bun venit, @LBC!

Te-ai înregistrat la recomandarea unui prieten? Dacă da, te rugăm să-l menționezi pentru a fi amândoi eligibili pentru concurs.

Nu, dar o sa recomand eu cuiva!

Anonim
Neaplicabil

Vezi că persoana care te-a recomandat trebuie sa aibă 6 luni in comunitate.

Sunt anumite condiții , cam complicate as zice.

Membrul invitat trebuie sa aiba pe perioada desfasurarii campaniei minimum 3 postari
(topic nou si/ sau comentariu/raspuns la topic existent), pe langa cea in care si-a
anuntat participarea la Campanie si sa aiba contul My Orange/My Orange Fix creat cu
cel putin 30 de zile inainte de inceperea campaniei ( 1 noiembrie 2023)

Nu sunt jurist însă asta înseamnă că trebuie să fi avut creat cont my Orange până pe 1 octombrie 2023.

Cei care și-au creat cont my Orange după 1-2 octombrie 2023 nu sunt eligibili.

Anonim
Neaplicabil

Totuși nu înțeleg ceva comunitatea are aproximativ 78000 de membri și totuși atât de puține aplicări pentru acest concurs.

Interesul pentru acest concurs pare scăzut.

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

Poate membri comunității nu prefera iphone-urile 13 ?

Din cei 78000 de membri , o bună parte sunt foarte noi și nu sunt eligibili pt concurs. Apoi mai este și acel procent care a intrat în Comunitate la ultimul concurs , pe principiul “hit&run” și nu prea au în general activitate aici (posibil de atunci să nu mai fi intrat niciodată pe platforma). Mai rămân câteva mii de oameni care trebuie să convingă niște prieteni să își facă un cont aici, iar dacă vor șansă la un telefon gratis , trebuie să muncească puțin. Adică, de data asta nu mai e “para mălăiață…”, trebuie puțină implicare: trebuie să fii cât de cât activ, să urmărești topice, să postezi, etc. E de muncă ! 

Anonim
Neaplicabil

Dar și maxim 20 participanți pare straniu.

Nu e straniu deloc. Caută 10 prieteni, din rețeaua Orange, atenție , explică-le în detaliu mecanismul de concurs și vezi apoi câți sunt de acord să se implice. Când vor vedea câte au de făcut , mulți o să zică pas. 

Anonim
Neaplicabil

Eu nu cred că e dificil  sa faci 3 postări partea de vechime pare a fi problema.

Plus foarte multi membri inactivi.

Putina reclama nu ar strica ("punere în evidență")

LBC
Începător

Am invitat pe @Ama1089 

Ama1089
Începător

buna tuturor! M-am inscris la invitatia lui @LBC