anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Back2School - Tema 3 (“N-am cuvinte”)

DanielaH
Moderator

Vă așteptăm să atașați aici un desen făcut de voi care să ilustreze ideea “Eu și Comunitatea Orange”.

Și cei care vor accepta această provocare vor fi recompensați cu un badge pe măsură.

Spor la desenat!

#Back2School

DanielaH_0-1694759098349.png

 

48 Răspunsuri 48

vladut12am
Cunoscător certificat

Mulțumim frumos!

FLo1
#StarMember

Orange.jpg

 

Dacă tot a început #backtoschool: Fiecare are-n el ceva aparte / Însă-al nostru de departe / E-mpărțit doar între noi / La bine și la greu... în doi.

adrian87n
Cunoscător

Tema 3 (“N-am cuvinte”) – atașați un desen făcut de voi care să ilustreze ideea “Eu și Comunitatea Orange

 

Salutari voua pufoșeniilor, cele dintai buburuze și albinuțe, rândunele și porumbite si voi dragutelor vrăbiuțe vă salut de la Cluj ! 😘 #backtoschool

mai jos regasiti creatia mea proprie si personala creata 100% in Paint Windows 11, in asa masura incat sa arat ce inseamna pentru mine ideea unde " Eu si comunitatea Orange" suntem in stransa legatura si sun mandru ca Regina noastra Orange este ca o mama pentru noi. 

Albinuțelor, sa vad o  🐝 aripioară intinsă 🐝 sus si un LIKE (up and high, to the sky) pentru Comunitatea Orange ! 😉

Astept LIKE-urile voastre ! 😘 🤗

 

adrian87n_0-1695650140524 (1).png

 

 

 

vladut12am
Cunoscător certificat

Nu prea le am cu desenul, dar m-am străduit să-mi iasă cât mai bine.

#backtoschool

Comunitatea Orange.png

 

 

Vio73
#StarMember

Nu mă pricep prea tare, dar am încercat.

#backtoschool

 

bravo, original si dragut, ca si desenul meu   ! 👏 your good in drawing, it's like drawing is your thing...

Anca07
#StarMember

Salutare tuturor,

#Back2School

M-am amuzat putin cu aceasta provocare, deoarece, pentru mine, care in fiecare zi la ora de desen la scoala faceam exact acelasi desen, pentru ca nu stiu sa desenez🤣a fost destul de impactanta🤣

Am apelat la grafica online de aceasta data, desi nu este cel mai reusit desen al meu, pot mai mult🤣, glumesc, chiar nu imi iese nimic la desen🤣, am vrut sa sintetizez ideea principala: cu totii impreuna pentru o comunitate mai buna!

Zi cu soare!🌞

Anonim
Neaplicabil

Salut,

Mă "chinuie" talentul și am realizat un desen în "ALB-ORANGE" 😘.

#Back2School

CamScanner 2023-09-17 10.12.jpg

Deyu23
Explorator

Dai drumul imaginatiei . . . Atat s-a putut :DDai drumul imaginatiei . . . Atat s-a putut 😄

 

#backtoschool

Siii...ti se pare putin? :)) E foarte tare! Bravo!

Client Orange

Multumesc mult asradu !

SanduS
Junior
 

Daniabrudan
Junior entuziast

Screenshot_20230918-121959.png

Alex86
Explorator

Comunitatea OrangeComunitatea Orange