anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Unde pot vedea membrii comunitatii?

Ciucuras
Cunoscător certificat
Daca vreau sa vad membrii comunitatii, cati sunt, sau caut pe cineva anume, cum o pot face? Exista aceasta posibilitate de a vedea care sunt membrii acestei comunitati?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Ciucuras pentru a vedea membrii comunitatii in ordinea alfabetica o poti face din Profilul tau la Prieteni, unde apar persoanele pe care le urmaresti. Daca te intereseaza numarul efectiv de persoane inscrise in comunitate, intri in Profilul tau, la Clasament si ultimul membru reprezinta numarul celor inscrisi pana in momentul de fata. Pana acum sunt 85 de membri in comunitate.

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Jay
Campion certificat
Membrii ii poti vedea in "clasament si activitate", "misiunile mele", "clasament!"... in ordinea punctelor pe care le au.. si, daca apesi pe sageata din dreptul butonului de urmarire, poti vedea mai multe despre fiecare, pe cine urmareste, ii poti vedea activitatea, misiunile.. iar daca apesi pe urmareste "te imprietenesti" cu ei...

Laura_cio
Senior
Click pe profil, dreapta sus, apoi misiunile mele și pe cupa care indica clasamentul. Acolo apar toți membri in ordinea descrescatoare a punctajului.

Alex_G_
Cunoscător
Nu cred ca poți vedea undeva exact numărul membrilor comunității. Doar sa te uiți in Clasament pana la final și sa vezi numărul lor, însă nu cred ca este indicat undeva in mod vizibil.

Vio73
#StarMember
Cred că în clasament se pot vedea, dar nu știu dacă în totalitate. Oricum, din câte observ, numărul acestora a crescut considerabil în ultima vreme.

Alex_G_
Cunoscător
In Clasament pot fi văzuți toți cu punctajul aferent, însă nu se poate vedea numărul exact scris undeva. Poți vedea asta doar dacă derulezi clasamentul pana la ultima persoana și afli astfel numărul total.

Romeo_
Senior certificat
Misiunile mele - primul semn din dreapta sus (cupa)si apar membrii,locul lor in clasament si punctajul

Vio73
#StarMember
Sigur! Și este clasamentul zilnic și cel general.

Ciucuras
Cunoscător certificat
La misiunile mele am vazut clasamentul, stiam de functia asta. Ma gandeam ca poate exista un loc unde sunt toti membrii comunitatii, sa zicem int ordine alfabetica, nu vizualizati in clasament.

Miha_Z
#StarMember
Ciucuras in ordine alfabetica poti vedea membrii comunitatii, dar doar pe cei care ti i-ai facut prieteni, prin bifarea butonului Urmareste.

Miha_Z
#StarMember
Ciucuras pentru a vedea membrii comunitatii in ordinea alfabetica o poti face din Profilul tau la Prieteni, unde apar persoanele pe care le urmaresti. Daca te intereseaza numarul efectiv de persoane inscrise in comunitate, intri in Profilul tau, la Clasament si ultimul membru reprezinta numarul celor inscrisi pana in momentul de fata. Pana acum sunt 85 de membri in comunitate.

Vio73
#StarMember
Ohoo, păi suntem ceva!