anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Unde pot găsi ultimele întrebări adăugate?

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Vrei să ajuți alți membri prin a răspunde la ultimele întrebări adăugate în comunitate?

 

Le poți găsi foarte ușor astfel:

  • În pagina principală accesând tab-ul "Cele mai noi" - astfel vei vedea ultimele întrebări adăugate indiferent de categorie.
  • În paginile de categorie (Mobil, Internet și TV, etc.) accesând tab-ul "Cele mai noi" - astfel vei vedea ultimele întrebări adăugate în categoria respectivă.
  • În pagina de căutare, unde întrebările sunt ordonate de la cele mai noi la cele mai vechi.

 

Mulțumim și ne bazăm pe fiecare dintre voi că veți împărtăși din cunoștințele voastre și cu ceilalți membri!

12 Răspunsuri 12

Vio73
#StarMember
Cu siguranță așa va fi! Mulțumim!

Romeo_
Senior certificat
Multumesc Mihaela!Acum nu mai orbecai prin comunitate cautand ;))

Ascary
Campion certificat
Pai ce facem Mihaela,tu pui întrebarea și tot tu răspunzi? :) Pe mine m-a atenționat Daniela că am răspuns la propria-mi întrebare. Sper sa fii și tu admonestata :))) Any way,când am pagina comunității deschisă mie îmi apare în josul ei pentru câteva momente nouă întrebare pusă pe comunitate.

Miha_Z
#StarMember
Cu siguranta vom impartasi din cunostintele noastre si celorlalti membri ai comunitatii.

Laura_cio
Senior
Mulțumim! Ne ajutam in continuare.

Jay
Campion certificat
Se mai pot vedea si in clasament si activitate, pe activitate, deoarece acolo apare activitatea tuturor, implicit se vede si cand un membru posteaza o intrebare.. iar, daca apasam pe "mai mult" vedem ce intrebari au fost adaugate printre ultimele activitati..

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Jay si @Ascary foarte bine! Da, poți accesa întrebările noi și din zona de Clasament și Activitate, doar că este nevoie să cauți printre alte activități publicate acolo (like-uri, badge-uri primite, răspunsuri oferite).

Alex_G_
Cunoscător
Mulțumim pentru îndrumări și sfaturi. Încercam pe cât putem sa împărtășim din experiențele noastre și celorlalți.

Miha_Z
#StarMember
Intr-adevar daca sunt date multe like-uri si raspunsuri, exista posibilitatea de a nu vedea o intrebare nou postata.

Vio73
#StarMember
E mai complicat, pentru că suntem mai mulți.

Ascary
Campion certificat
Și vom fi cu mult mai multi în viitor. Trebuie sa fim într-adevăr un pic mai conciși pentru că cel care caută un răspuns să-l găsească mai rapid.

Vio73
#StarMember
Oricum, avantajul aici este că găsești soluția în față.