anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Eroare la înscrierea în Comunitate?

Nightdemon
Începător
Cand incerc sa ma inscriu imi zice ca nu am acces la acest serviciu. Este doar pentru prepay?
13 Răspunsuri 13

Neaplicabil
Este si pentru abonament, eventual mai incearca.

Miha_Z
#StarMember
Nightdemon tu ti-ai facut deja cont, figurezi la membrii comunitatii. Poate din aceasta cauza iti da acea eroare. Ti-ai creat contul acum 11 ore.

Nightdemon
Începător
Da dar acum o ora asa imi aparea. Acum cred ca s-a remediat. Data viitoare atasez un fisier.

Miha_Z
#StarMember
E bine ca s-a remediat problema. Bine ai venit in comunitate si spor la dezbatut subiecte, ca sunt cateva... 🙂

Miha_Z
#StarMember
Acum merge bine, iti apare fiecare activitate din comunitate. O fi fost o problema aparuta la conectare.

Vio73
#StarMember
Nu, este pentru toți utilizatorii. Condiția este să ai cont My Orange.

Viotoon
Junior entuziast
Aceasta optiune este pentru toti . Asa mi-a aparut si mie cand am creat acest cont din contul meu orange , este posibil ca cineva sa valideze userii inregistrati si de aceea sa nu avem acces la servicii la inceput .

Vio73
#StarMember
Probabil că trebuie să ți se dea accept. Dar odată ce scrie aici, e în regulă.

Jay
Campion certificat
Pentru a fi memebru trebuie sa fii client Orange si sa ai cont My Orange.. daca n-ai fi fost membru n-ai fi putut nici sa pui intrebari, nici sa raspunzi.. n-ai fi pututa face nicio activitate..

Romeo_
Senior certificat
Nightdemon,uneori mai apar mici erori, dar cu rabdare se rezolva.Bine ai venit in Comunitate!(Foloseste bara atunci cand doresti sa postezi o intrebare pentru a evita ca acea intrebare sa se repete, si poti gasi si raspunsuri la unele intrebari pe care le ai).Succes!

Vio73
#StarMember
Sper că nu mai sunt probleme! Succes!

AndreiTest
Începător
Numai ce am facut cont . Am abonament . Sper ca am fost de folos!

Vio73
#StarMember
Bun venit! Normal că ești de folos!