anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pot edita întrebarea postata?

Alex_G_
Cunoscător
Se poate edita întrebarea? Sa zicem ca din cauza autocorectului anumite cuvinte scrise iau o alta forma și observi după ce postezi întrebarea.
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut tuturor! Întrebarea poate fi editată până în momentul în care primești primul răspuns. Apoi opțiunea este dezactivată automat ca să nu existe posibilitatea să fie schimbat sensul întrebării și astfel răspunsurile oferite să nu mai fie relevante. Știm că sunt situații în care vreți doar să editați niște litere, iar în acest caz, dacă este ceva urgent și necesar, puteți raporta întrebarea și ne spuneți despre ce este vorba ca să ne ocupăm noi de modificări 🙂

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

Alex_G_
Cunoscător
Nu m-am gândit o clipa la schimbarea Conținutului întrebării, ci doar la corectarea greșelilor care mai apar din neatenție când autocorectul intervine gresit și tu nu te-ai aștepta la asta.

Vrajitoarea
Cunoscător
Multumesc 🙂 Acum cautam si eu cum sa editez o intrebare postata, dar cum are deja raspuns nu se poate

Alex_G_
Cunoscător
Cu plăcere, @vrajitoarea! Se pare ca a prins bine întrebarea pusa de mine. Și eu inițial tot am încercat și m-am gândit după aceea sa întreb, poate nu găsesc eu.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut tuturor! Întrebarea poate fi editată până în momentul în care primești primul răspuns. Apoi opțiunea este dezactivată automat ca să nu existe posibilitatea să fie schimbat sensul întrebării și astfel răspunsurile oferite să nu mai fie relevante. Știm că sunt situații în care vreți doar să editați niște litere, iar în acest caz, dacă este ceva urgent și necesar, puteți raporta întrebarea și ne spuneți despre ce este vorba ca să ne ocupăm noi de modificări 🙂