anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Din ce cauza la "Activitatea mea" regasesc si actiunile celorlalti membri ai comunitatii?

Miha_Z
#StarMember
Care ar putea fi cauza pentru care in "Activitatea mea" nu regasesc doar actiunile mele?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Din cauza ca ai ales să urmărești anumiți membrii ai comunității și atunci apar și la tine acțiunile lor. În schimb, dacă nu o sa mai urmărești niciun membru, o să îți apară doar acțiunile tale în tab-ul "activitatea mea".

Vizualizare soluţie în postul original

27 Răspunsuri 27

FaraUnID
Campion certificat
La mine apare doar activitatea mea. Din cate observ eu acel screenshot este facut de pe un telefon, daca intri de pe calculator tot asa apare?

Miha_Z
#StarMember
Da, tot asa apare.

teacher_
#StarMember
Și mie, la activitatea mea îmi apare doar ce am făcut eu. Cred că doar Mihaela sau Daniela ne pot elucida misterul. Sau poate nu ești singura, dar numai tu ai remarcat.

Razvan
#StarMember
Din cauza ca ai ales să urmărești anumiți membrii ai comunității și atunci apar și la tine acțiunile lor. În schimb, dacă nu o sa mai urmărești niciun membru, o să îți apară doar acțiunile tale în tab-ul "activitatea mea".

Laura_cio
Senior
La mine, la “activitatea mea”, apar doar acțiunile mele. La “toate activitățile” apar și acțiunile celorlalți membri. O fi fost vreo eroare de moment.

Miha_Z
#StarMember
@FaraUnID, @Teacher_ si @Laura voi urmariti vreun membru din comunitate? Ca tind sa-i dau dreptate lui Razvan, ca eu i-i am trecuti la prieteni pe acei membri.

Laura_cio
Senior
Eu nu urmăresc niciun membru in comunitate. Verifica puțin dacă acei membri pe care ii urmărești se regăsesc la secțiunea “activitatea mea”.

Vio73
#StarMember
Din păcate, observ că și la mine este tot așa. Cine știe ce încurcături mai există la platformă!

teacher_
#StarMember
Eu nu urmăresc pe nimeni. Daca urmărești, e clar că asta e motivul pentru care se vede activitatea tuturor acelor persoane.

Vio73
#StarMember
Poate am bifat din greșeală pe cineva, dar o să debifez acum. Dar văd că oricum e bine. Mulțumesc!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Razvan are dreptate, atunci cand urmaresti pe cineva vei vedea si activitatile persoanei respective pentru ca se intelege ca iti doresti acest lucru in momentul in care alegi sa il urmaresti 🙂

Miha_Z
#StarMember
MihaelaC activitatea membrului urmarit o vedem si in "toate activitatile". De preferat ar fi ca in activitatea mea sa fie doar actiunile mele si in toate activitatile sa le regasesc pe restul.

Vio73
#StarMember
Mulțumim pentru clarificări!

Razvan
#StarMember
În toate activitățile sunt vizualizate doar ultimele, și dacă sunt foarte multe, nu mai vezi ce a mai postat cel pe care îl urmărești.