anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum îmi pot șterge un răspuns?

Ascary
Campion certificat
Mi se întâmplă să greșesc un răspuns sau să-l dublez. Nu vreau să-l editez ci să-l șterg.
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut! Această opțiune nu este disponibilă pentru membri, dacă doriți să ștergeți un răspuns / întrebare raportați conținutul și ne vom ocupa noi. Mulțumim!

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

Razvan
#StarMember
Deocamdată nu a fost implementata aceasta facilitate, doar moderatorii pot face acest lucru.

Vio73
#StarMember
Nu există încă această opțiune.

Razvan
#StarMember
Cred ca poți da report, ca să știe moderatorul ce răspuns sa șteargă, sau eventual să-l editezi, folosind cuvântul "de șters".

Vio73
#StarMember
Da, merge și așa, dar nu merge șters.

eda2k
Cunoscător
Salut ! Poți edita răspunsul și să ștergi conținutul - eventual să postezi în cel de-al doilea „.” sau „Dublu post”, urmând să faci „report”. Succes !

Alex_G_
Cunoscător
Nu am observat sa existe încă aceasta opțiune, însă ai posibilitatea de a edita răspunsul scris. Sub numele tău apare timpul când a fost postat mesajul, apeși acolo și apoi apare un buton cu “editate”, apeși pe editate, modifici ce vrei sa scrii și apoi dai “actualizare răspuns”.

Alex_G_
Cunoscător
Ca in pozele pe care le-am postat, însă cea in care apare butonul “editare” nu se vede prea bine, deoarece eu întâmpin niște probleme cu funcționarea platformei și mi se mai suprapun din poze, scris și altele. Sper sa îți fie de ajutor.

Ascary
Campion certificat
Nu vreau sa editez,vreau să-l șterg.

Alex_G_
Cunoscător
Cred ca nu este cazul sa devenim nepoliticoși și nervoși, părerea mea. Nu am scris doar de dragul de a scrie și ca nu as avea ce face in acest timp, m-am gândit ca poate fi o alternativa pentru situația in care nu vrei sa se mai vadă ce ai scris. Când editezi poti șterge tot conținutul și sa lasi un simplu punct pentru a nu se mai vedea ce ai scris. Dacă tot nu exista aceasta opțiune, se pot găsi niște alternativa. Am scris despre editare in cazul in care poate ajuta pe altcineva, eu m-am confruntat cu aceasta situație și am găsit greu răspunsul. Părerea mea e sa nu se supăram și sa nu judecam răspunsurile celorlalți. Cred ca asta este și ideea platformei, ca fiecare sa vina cu propria opinie, sa vorbească din experiența lui și nu cred ca exista răspunsuri corecte sau greșite, ci doar experiențe diferite.

Alex_G_
Cunoscător
Pana la urma a ajutat la ceva. Văd ca deja ti-ai editat ultimul raspuns. Dacă nu putem șterge mesajul, măcar putem sa scurtăm din el.

Vio73
#StarMember
Oricum, ar fi bine să existe și posibilitatea de a șterge o postare.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut! Această opțiune nu este disponibilă pentru membri, dacă doriți să ștergeți un răspuns / întrebare raportați conținutul și ne vom ocupa noi. Mulțumim!