anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Miha_Z
#StarMember
Cu siguranta @Marian_28 a vrut sa-si arate recunostinta fata de firma Orange. E bine ca sunt clienti multumiti si care apreciaza serviciul care i se ofera. Dar la fel ca si Jay nici eu nu sunt de acord cu monopolul unui serviciu, pentru ca atunci ar fi preturi mai mari la abonamente, poate si resurse mai putine si din pacate ar trebui sa ne multumim cu ele asa cum sunt nefiind alte alternative. Intr-o piata libera vor fi mai multe oferte si vor incerca sa vina mereu cu noutati si facilitati mai bune.

Vio73
#StarMember
Bun venit, Marian_28! Sunt de acord cu tine că Orange sunt cei mai puternici, dar nu și cu faptul că ar trebui să dispară unii sau alții!

rusumircea81
Începător
in primul rând salutare la toti..! întrebarea mea este. pentru abonapmentele yoxo se dau eSim.?

teacher_
#StarMember
Salut @rusumircea. Încă tehnologia esim nu este funcțională la abonamentele yoxo, dar se lucrează la asta, și probabil se va găsi o soluție de funcționare pe viitor.

George_26
Începător
Bună ziua sunt George îmi place sa ma plimb și sa ma uit la filme

Rodica_4
Angajat Orange
Buna, Eu sunt Rodica ,am doi baieti unul are 20 ani iar cel de al doilea 10 ani.Sunt din Bucuresti , am in catel si o pasarica (zebra Australiana).In afara de munca , timpul liber mi l petrec cu Dragos baietelul meu.

Rodica_5
Începător
Bine v-am gasit! Sper sa avem o relatie fructuoasă de ambele părți!

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate și celor mai noi membri! Sper să aflați răspunsuri la toate întrebările și să vă simțiți minunat aici.

Florin_77
Junior
Bună sunt Florin din Baia Mare. Mă bucur că am intrat în acest grup să zic. La mulți ani!

Vio73
#StarMember
Bun venit, Florin! La mulți ani!

FLo1
#StarMember
Desi deja ne-am conversat / "Florin" am fost botezat / In urma cu 4 decenii / Si-mi plac diverse domenii. /// De la chestiuni tehnice, divertisment / Probleme de amuzament / Se pare ca orice se poate / A discuta-n Comunitate. /// Si cum deja am discutat / Prea multe n-am de prezentat / Ca ma cunoasteti din ce-am scris / Ce sunt si de-a cui mi-s. /// Eu am decis sa fiu cu voi / Ca e mai bine cand sunt doi / Sau chiar mai multi sa te ajute / Sau cel putin sa te salute.

loredanaivonne
Începător
Salut! Ma bucur sa va cunosc. Sunt din Ploiesti, nascuta aici, dar de pe la 4 ani pana la 14 am fost cu parintii, ei cu serviciul si eu cu scoala, La slatina si Turnu Magurele. Acum sunt casnica. Imi plac filmele, in special cele romantice, lucrez de mana - pulovere, veste etc., pentru mine si familie - si imi place sa gatesc. Pentru ca numai sotul meu lucreaza, neputand fce curs Horeca de cofetar sau bucatar, m-am inscris la cursul de Arta Culinara de la Eurocor. As vrea sa ma angajez la un call center, am depus C.V. - uri, dar deocamdata nu am primit raspuns. Sper in continuare sa ma angajez, e foarte greu cu statul acasa.

Alexandru_23
Începător
Salutare, Sunt Alexandru, client Orange și vreau să fiu la curent cu noutățile.

Vio73
#StarMember
Bine ați venit Loredana și Alexandru! Ne bucurăm să vă avem printre noi!

ClaudiuP_1
Explorator entuziast
Salut! Claudiu - 25 ani, pasionat de IT si gadget-uri, 22 de ani in reteaua Orange ( 6 ani in Dialog- ex. Orange). In general imi place sa fiu la curent cu ce tine IT&C si prietenii ma considera callcenter-ul lor cand au probleme cu serviciile (telefonie, internet, etc.). Sper sa imi pot impartasi cunostintele intr-un mediu mai organizat in Comunitatea Orange.