anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Yssa
Începător
Hey! Ma bucur sa fac parte din această comunitate! Sunt Isabella, imi place evoluția tehnologiei din zilele noastre si sunt sigura ca Orange ne va tine in pas cu noutățile.

Gianni
Cunoscător certificat
@Andra 2 @Isabella @Cristi Bine ați venit în comunitate ,aici veți găsi informațile de care aveți nevoie.Baftă & Mult noroc.

Celik
Junior
Buna Mihaela! Salutari tuturor membrilor acestei frumoase comunitati,aflata in crestere,si cred ca prin numarul mare de utilizatori Orange,va deveni un temut adversar al Facebook ! Serios,Orange,aveti la dispozitie tehnologia,reteaua,userii..deci dezvoltati aceasta aplicatie,facilitati logarea si a celor ce nu sunt acum ORANGE,si cu timpul va asigur ca vor indragi ORANGE si se vor alatura si ca clienti. Ramane in sarcina voastra ORANGE,ca sa aveti vointa. Ca imbunatatire,as sugera,intrebarile sunt de fapt ..Directoare,unde doar iti pui si tu umila ta parere ?? Greoaia adresare a unei intrebari,chiar daca sunt incomode,aici tind a crede ca suntem o familie,si problemele isi gasesc rezolvarea,oricat de stanjenitoare ar fi intrebarile,doar acceptand ca avem si neajunsuri,inaintam si intarim increderea in aceasta comunitate ORANGE,ca nu suntem simple prezente..si in furnizorul de servicii ORANGE ! *Sugestie..Mutati butonul ""Comunitatea Orange"",sus dupa My Orange,de ce este la subsolul paginii,nu inteleg.. Cu stima tuturor !

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

@Celik salut, bine ai venit în Comunitatea Orange! Îți mulțumim pentru cuvintele frumoase și pentru sugestii, sunt foarte bine venite.

Ți se pare dificil procesul existent de adăugare a unei întrebări noi? Ne poți spune, ce anume din proces, mai exact?

Iar dacă pe viitor ai și alte sugestii poți adăuga un nou topic de discuție în categoria Despre comunitate - subcategoria Sugestii.

Ascary
Campion certificat
Bun venit Celik. Sa stii ca pasii pentru adresarea unei intrebari sunt foarte usori. Tie ti pot parea peste mana dar odata ce te-ai obisnuit cu platforma o sa ti sa para si tie ca nu sunt anevoiosi. Scopul comunitatii este tocmai acela de a pune intrebari si primi raspunduri si sunt sigur ca cei care au gandit platforma au implementat solutii usoare,deductibile pentru useri. Sedere placuta si fructuoasa si te asteptam cu intrebari 🙂

adrian_13
Începător
Ceau. Sunt Adrian, lucrez in domeniul logisticii, sunt client Orange de peste 10 ani din care 10 ani de abonament. Calatoriile in natura sunt ceea ce ador cel mai mult, cititul, sportul si muzica. Sper sa fie o experienta folositoare si placuta!

Iony
Junior
Buna sunt Iony și îmi pare bine de cunostinta Sper sa aflu cât mai multe de la voi!

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate! Sper să vă bucurați de toate avantajele pe care vi le oferă, prin aflarea răspunsurilor la întrebările pe care le aveți! Succes!

Daniel_13
Începător
Salutare, ma numesc Dani, sunt client Orange de 11 ani si ceva, cred ca 12 imediat, imi place fotografia, sa arat tuturor lumea prin ochii mei. Imi place muzica si sa calatoresc prin natura. Am descoperit recent aceasta comunitate si sper sa pot tine legatura mai mult de acum incolo. Apreciez Orange pentru tehnologia lor si acoperirea pe care o ofera, rar se intampla sa nu am semnal. 😄 Asa ca bine v-am gasit! 😄

Ascary
Campion certificat
Daniel bine ai venit pe Comunitate. Sedere placuta și fructuoasă 🙂

Gianni
Cunoscător certificat
Multe salutări noilor veniți în comunitate. Ma bucur ca sunteți alături de noi și veți veni cu întrebări , sugesti , răspunsuri și noi informați pentru toți cei ce fac parte din această mare familie .

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate, daniel_13! Sper să te bucuri din plin de toate avantajele pe care ți le oferă Comunitatea! Succes!

Razvan
#StarMember
Bine ați venit, noilor colegi! Ne bucurăm că sunteți alături de noi și ca împărtășiți din experiența voastră.

Sorin_11
Junior entuziast
Interesant pentru mine. O experiență nouă

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate, Sorin! Sper să ai parte de experiențe noi și plăcute!