anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Razvan
#StarMember
Bun venit în comunitatea Orange ultimilor sosiți, sperăm să vă simțiți foarte bine și să rămâneți alături de noi.

Vio73
#StarMember
@Gianni, Cu plăcere și sunt convins că fiecare dintre noi va aduce un plus Comunității!

Ene_Adi
Începător
Buna, ce e aceasta comunitate?

teacher_
#StarMember
Bun venit Ene Adi în comunitatea Orange. Aceasta comunitate are rolul de a îmbunătăți serviciile oferite de rețeaua Orange prin rezolvarea dificultăților de mică amploare întâmpinate de clienți.

Ascary
Campion certificat
Salut și bine ai venit. Este un site de informare. Utilizatorii se ajută între ei. Cine are o problema pune o întrebare și membrii încearcă să răspundă și să ajute pe inițiatorul întrebării,din ce știu,din expierenta lor sau din ce au citit pe alte siteuri. De asemenea se pot publica și știri din domeniu care sunt de interes și pe marginea carora se poate discuta. Te așteptăm cu o întrebare. Înainte de a o pune,folosește funcția "search" pentru a vedea daca tema ce te interesează nu a mai fost discutată.

Gianni
Cunoscător certificat
Bun venit în comunitate Eni Andi sper să te simți bine alături de noi în comunitate.Mult succes.

Vio73
#StarMember
Bun venit și celor mai noi membri ai Comunității!

ADYTZU
Începător
Bună sunt ADYTZU sunt din București și ma bucur sa va cunosc

Gianni
Cunoscător certificat
Bine ai venit în comunitate @ ADITZU , sper să te simți bine alături de noi. Aici vei găsi răspunsuri la toate întrebările și nelămuririle pe care le ai. Mult succes.

Denisa
Junior
Salutare eu ma numesc Buruiana Denisa Izabela,si locuiesc in Galati,imi place natura,imi place sa desenez,sa pescuiesc sa ma plimb prin natura.

Salutare prieteni !

Gianni
Cunoscător certificat
Salutare @Denisa ,bine ai venit în comunitate alături de noi .Aici vei găsi informații utile ,raspunsuri la întrebările pe care le vei adresa comunități. Mult succes.

Ascary
Campion certificat
Denisa si Cristi bine ati venit pe Comunitate. Ședere plăcută si fructuoasă 🙂

Razvan
#StarMember
Bine ați venit Denisa și Cristi. Sa va bucurați de fiecare experienta trăită în Comunitatea Orange.

Andra_10
Începător
Buna! Sunt Andra, sunt nascuta - crescuta in Bucuresti. Profesez in contabilitate, imi plac foarte mult florile de apartament si animalele. Sunt deschisa la orice inseamna handmade, imi place sa gatesc, sa am grija de camin. Ma bucur sa va cunosc!