anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Iorel bine ai venit! Da, am o pisicuță 🙂

Marius_manu
Începător
Buna seara, am venit

Miha_Z
#StarMember
@Marius manu buna seara. Bine ai venit!

Vio73
#StarMember
Bun venit celor mai noi membri în Comunitate!

Mariana_1
Începător
Salut! Sunt Mariana si cunosc Orange de peste 15 ani. Pentru iubitorii de plajă, vă aștept la Constanța!

Vio73
#StarMember
Bun venit, Mariana! Sper să găsești răspunsurile dorite în Comunitatea Orange!

Buna Mihaela, pensionar, nascut ploiestean, maturizat si realizat bucurestean, doua fiice si doua nepotele si inca multe sperante. O zi buna

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, tuturor! Bine ați venit!

Happyuser9
Începător
Salut! Sunt Ferenc, am 47 ani și lucrez ca și traducător și interpret autorizat pentru limba germană. Locuiesc în Târnăveni, cel mai mult mi-ar plăcea să locuiesc chiar într-un oraș situat pe malul Mării Negre, de exemplu Mangalia sau Constanța, locuri, unde mi-am petrecut zile minunate de vacanță și de concediu. Iubesc deci marea și căldura dar la fel de mult iubesc munții înzăpeziți, unde cu foarte multă plăcere aș schia sau m-aș da cu patinele, de exemplu la Poiana Brașov. Călătoriile mi-au plăcut întotdeauna și încerc să acord tot mai mare atenție unui mod de viață sănătos. Mă bucur forte mult pentru că pot face parte din Comunitatea Orange.

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitatea Orange și celor mai noi membri! Sperăm să vă bucurați de o atmosferă primitoare, în care să găsiți răspunsuri la întrebările pe care le aveți. Succes!

Neaplicabil
Bună ziua tuturor . Sunt utilizator activ de internet, membru pe mai multe forumuri și pe mai multe website -uri . Particip activ pe Softpedia forum, pe YouTube, am 50 de ani, lugojan de loc, acum însă locuiesc în altă parte a țării . Nu am o foarte mare experiență în calculatoare și tehnologii moderne și tocmai de asta întreb ce nu știu . Am primit sfaturi bune pe forumul national cu cea mai mare audienta și membri, îmi doresc să găsesc și aici aceeași deschidere . Să ne auzim cu bine mereu. Mulțumesc pentru informații suplimentare și accept .

DanielaH
Moderator
@GingisHan, bun venit! Ne bucurăm că ești alături de noi. Te așteptăm cu întrebări noi sau poți ajuta alți membri prin a le răspunde la întrebări.

Neaplicabil
Întotdeauna cu plăcere . Acolo unde voi cunoaște cu exactitate și certitudine ceva de ajutor colegilor noștri voi fi prezent.

Vio73
#StarMember
Bine ai venit în Comunitate! Îmi face plăcere să te văd prezent și aici, mai ales că ne cunoaștem oarecum și de pe Softpedia!

Ovidiu_1
Junior entuziast
bună sunt Cristi încântat să fiu în comunitatea Orange