anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Crys_1
Începător
Bună! Eu sunt Cristi și îmi place foarte mult să călătoresc.

Vio73
#StarMember
Bun venit celor mai noi membri în Comunitate!

teacher_
#StarMember
Nu uitați să postați întrebări legate de orice nelămurire aveti, atât asupra comunității, cât și asupra serviciilor/produselor Orange. Asta este scopul comunității! Sa reparam micile erori, astfel încât să se reducă numărul persoanelor nemulțumite.

keloo
Începător
Ciao și bine v-am găsit. Sunt Doru și sunt din Timișoara. Îmi place să fiu la curent cu toate ce este nou, indiferent de domeniu așa că..... sunt aici

Valacchus
Junior entuziast
Bine v-am gasit. Sunt client relativ nou, sper sa ma simt bine cu voi.

Vio73
#StarMember
Bun venit alături de noi! Sper să te simți bine în Comunitate și să afli noutăți! Succes!

Mircea
Explorator
Salut! Numele meu este Mircea, sunt client Orange abonament de 5 ani si sunt o persoana conservatoare, pasionata de tehnologie, imi place sa calatoresc, sa descopar noi sisteme si tehnologii de imbunatatire a calitatii vietii, sa fiu in preajma prietenilor si ma relaxez citind. Sper sa va fiu util si ma bucur foarte mult ca sunt alaturi de voi in aceasta comunitate pentru a ne impartasi ideile si imbunatati calitatea serviciilor Orange.

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitatea Orange!

salut!sunt Dan si sunt de 20 de ani in orange-dialog

dianad
Junior
sunt Diana, sunt din Curtea de Arges si sunt clienta orange de vreo 17 ani aproape.

Anca07
#StarMember
Salutare tuturor si bine ati venit! Speram sa gasim impreuna raspunsuri la subiectele care ne preocupa, sa ne ajutam si sa facem o comunitate in care sa intram de fiecare data cu placere si interes!

Neaplicabil
Sunt Daniel din Bucuresti. Bine v am gasit..si da imi place sa calatoresc dar timpul nu mi permite. Sper sa cunosc oameni frumosi in comunitatea orange.

Sebi
Începător
Buna! De ce nu mi se încarcă widgetul cand ii dau refresh ?

DanielaH
Moderator
Sebi, bine ai venit în Comunitate! La ce widget te referi când spui ca nu se încarcă?

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitatea Orange!