anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Neaplicabil
Salut,ma bucur sa ma aflu aici in aceasta minunata retea pe care o utilizez de 10 ani

Alexutz87
Începător
Buna , sunt Alex ... sunt tot din București și caut o amantă/prietenă din rețeaua Orange... cu care să îmi consum bateria la telefon :)) aaa stai ca greșit anunțul! O experiență pozitivă în cadrul comunității Orange.

Crisgilu
Junior entuziast
Bună tuturor, sunt Crisgilu din Herculane și sunt client Orange de 3 ani cu trei abonamente, mă bucur că am întrat în comunitate, mulțumesc

Pastilchen
Explorator
Salutare! Mulțumesc. Mă bucur să fac parte din comunitatea Orange. Mediul online este plin de provocări și sper să pot fi de folos; așa cum în viață mă bucur să descopăr lucruri noi, să ajut... și am convingerea că numai împreună putem face Lumea mai bună; Universul, suportabil.

Vio73
#StarMember
Bine ați venit!

Vasile_Denis
Junior entuziast
Bună eu sunt Denis incantat de cunoștință

Diana0202
Începător
Bine v-am gasit, Brasovul e si el prezent aici

Miha_Z
#StarMember
Bine v-ati alaturat comunitatii. Spor la discutii.

Ascary
Campion certificat
Bun venit celor ce au intrat azi in Comunitate. Ședere plăcută și fructuoasă. 🙂

Casandru
Începător
Salutare, foarte faina initiativa Orange!

Cipik1983
Începător
Buna,sunt Ciprian din București și sunt client Orange de un an și jumătate. Am ca hobiuri plimbările în natură, călătoriile, mersul cu bicicleta și muzica.

Vio73
#StarMember
Bine ați venit în Comunitate! Vă urez succes!

Zetmen99
Junior
Mihăiță 36 ani Buziaș Timiș

Bond
Începător
Bună sunt andrei și sunt client Orange de aproape 4 ani și sunt extrem de mulțumit de serviciile oferite de cei de la Orange.

tudoracheedi
Junior
Bună sunt Edi și am 15 ani!Si vreau mai mullti GB.Imi pare bine sa ne cunoaștem