anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Eliza
Începător
Salut tuturor

Lucian1
Junior
Bună, Mă numesc Lucian, am 23 de ani și sunt client Orange de ceva timp. În momentul de față lucrez în Social Media, dar am lucrat o perioadă de timp și într-un Orange Shop.

Vio73
#StarMember
Bun venit și ultimilor poposiți în Comunitate!

justDoby
Începător
Bună, Eu sunt Darius, am 25 de ani și locuiesc la țară, intr-un sat din Sălaj, aproape de natură și liniște, aspecte pe care le iubesc la acest loc iar cu ajutorul Orange e și tehnologia aproape de mine prin serviciul de internet. Deci v-ați dat seama că îmi place tehnologia și vreau să fiu la curent cu toate inovațiile din domeniu, unul dintre motivele pentru care m-am înscris în această comunitate. Dacă vreți să știți mai multe, doar întrebați.

Vasile_Denis
Junior entuziast
Bună ziua și bine v am găsit

Carlos
Începător
Buna ! Din București

Tina
Cunoscător certificat
Bun venit tuturor! Spor la discuții!

mister9719
Începător
Salut! Mă numesc Mircea am 22 de ani si sunt client orange de 10 ani . M am înscris în această comunitate pentru a fi la curent cu tot ce tine de această companie.

Vio73
#StarMember
Bun venit și celor mai noi membri în Comunitate! Sper să vă bucurați de o atmosferă prietenoasă și să găsiți răspunsuri la întrebările voastre sau ale colegilor!

Ascary
Campion certificat
Bine ai venit Anamaria :) Bine ai venit Eliza :) Bine ai venit Lucian :) Bine ai venit Darius :) Bine ai venit Denis :) Bine ai venit Carlos :) Bine ai venit Mircea :) Bine ai venit Lucian 🙂

Neaplicabil
Andrei este chiar numele meu, sunt pasionat de electronica, radiocomunicatii, tehnologie informatie, diverse domenii legate de IT si hardware.

Andu1984
Junior entuziast
Sunt o fire pasionata de tehnologie, deschis la provocări.

Maimutica
Junior
Buna!❤ Ma numesc Larisa si am 22 de ani. Abia astept sa aflu cat mai multe informatii si sa fac parte din cea mai tare comunitate Orange.❤

Alex_23
Junior entuziast
Bine ai venit, Larisa, in cea mai tare comunitate a celui mai bun operator din România

Vio73
#StarMember
Bun venit și celor mai noi membri în Comunitate! Sper să vă bucurați de o atmosferă pe măsura așteptărilor!