anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bine ai venit! Hai să ne cunoaștem

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut!

 

Bine ai venit în Comunitatea Orange! Eu sunt Mihaela, Managerul Comunității și mă bucur foarte mult să fiu aici, alături de voi!

 

M-am născut în București și încă locuiesc aici, îmi place chiar dacă este un mediu agitat și “zgomotos”. Totuși nu m-aș supăra deloc să locuiesc undeva pe plajă, să mănânc mango și să beau apă de cocos la micul dejun :)) Deci v-ați dat seama deja că sunt persoana care iubește căldura, apa, plaja, marea 😄 Altceva … sunt cinefilă, îmi place la nebunie să călătoresc, iubesc animalele și îmi doresc să trăiesc o viață cât se poate de eco-friendly.

 

Dar cam atât despre mine, vreau să vă cunosc și pe voi! Hai să ne cunoaștem!

 

Apoi descoperă ce poți face în comunitate accesând link-ul de aici.

459 Răspunsuri 459

Vio73
#StarMember
Bine ai venit, Dan! Mulțumesc că mi-ai acceptat invitația și-ți doresc succes în activitatea din Comunitatea Orange! @Dan este Alexutzulro de pe softpedia.

Neaplicabil
Daca as fi putut mi-as fi schimbat numele de pe Softpedia, chiar nu tin minte de ce am pus numele ala :)))

Vio73
#StarMember
Nu contează oricum.

June
Începător
Salut, sunt Stefan din Bucuresti. Pasionat de telefonia mobila si limba franceza. Bine v-am gasit 😉

Ascary
Campion certificat
Bine ai venit June!

Vio73
#StarMember
Bine ai venit! Mulțumesc că ai acceptat invitația mea! Succes! June este colegul Lieutenant de pe softpedia. Spun asta pentru cunoscători!

Alex_G_
Cunoscător
Bun venit noilor membri. Observ ca mulți de aici au mai relaționat și înainte pe acea “Softpedia” despre care am tot văzut ca se amintește pe aici.

Alex_G_
Cunoscător
@vio73, am observat ca tu ai mai amintit despre Sofpedia pe aici. Imi poți spune și mie la ce se referă asta mai exact? Pe scurt doar, poate nu e permis sa se discute despre asta pe aici, nu știu ce sa spun, însă sunt foarte curioasa ce se întâmpla acolo, poate imi e de ajutor. Mulțumesc și sper sa nu deranjeze pe nimeni curiozitatea mea.

Vio73
#StarMember
Softpedia este cel mai mare forum tehnic din România și nunumai. Eu și alți câțiva membri de aici, ne desfășurăm activitatea și pe acolo. De fapt, acolo am fost remarcați! Dacă intri pe link-ul atașat de mine, o să vezi că vio73 și alți useri de pe aici, sunt și pe acolo. Uite aici: https://forum.softpedia.com/forum/328-orange/

dorin36
Începător
Bine v-am gasit (regasit). Dorin sunt, Cluj-Napoca.

Vio73
#StarMember
Bine ai venit, Dorin! Felicitări pentru accesarea Comunității!

Ascary
Campion certificat
Bine ai venit @dorin36. Ședere plăcută și fructuoasă 🙂

Ciucuras
Cunoscător certificat
Bine ne-am regasit, Dorin, si pe aceasta platforma!!!

AnamariaV
Începător
Salut ! Sunt Anamaria, nascuta in Sibiu, insa cu serviciul, momentan in Targu Mures. Imi place sa merg in excursii, sa ma plimb.

Vio73
#StarMember
Bine ai venit, Anamaria! Sper să găsești toate răspunsurile pe care le cauți prin intermediul Comunității!