anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Clasamentul celor mai tari oferte Orange sau altii

Costyro1
Junior entuziast
Doresti sa impartasesti cea mai buna oferta de care ai avut parte sau una pe care ai dori sa o iei ?
12 Răspunsuri 12

teacher_
#StarMember
Salut! Eu mereu am avut ofertele pe care mi le-am dorit. Am si un abonament de net, și chiar am primit o reducere semnificativa. Dar tu? Ce oferte ai avut? Care a fost cea mai buna oferta primita de tine?

tomaciprian
Cunoscător
Mi-as dori ca Orange sa ofere o optiune/setare in MyOrange de a putea beneficia macar pentru o scurta durata de timp (ex: 2-6 luni) de un profil de internet cu 5G indiferent de abonamentul detinut. (n.r. mai mic de 15 euro)

Dany_87
Junior entuziast
Hello !!! Îmi plac ofertele in care pot să imi cumpăr un telefon bunicel fără să plătesc foarte mult pe lângă punctele Thank You si fără să măresc costul abonamentului6....

Costyro1
Junior entuziast
salut tomaciprian cu siguranta echipa orange cred ca va lua in calcul aceasta optiune , pentru mine este una super ok o idee minunata desi din punctul meu de vedere ar mai trebui inbunatatit contul my orange si cu alte optiuni. ca sa se ajunga acolo trebuie sa strangem un scor bun la aceasta propunere a ta , am marcato ca si solutie dati like si sa incercam sa o facem sa fie luata in considerare de catre echipa Orange .

Costyro1
Junior entuziast
salut teacher_ Imi plac si mie ofertele , in mereu am studiat toate ofertele disponibile si variantele posibile dupa care am ales . spre exemplu la o prelungire anterioara cand abia se lansase samsung galaxy s7plus varianta gold cand telefonul la pret normal costa cam 2750 lei am primit oferta de la orange cu prelungire pe 2 ani telefonul la un pret de 800 si ceva de lei , adevarat cu abonament business dar a meritat si optiunile incluse in abonament si telefon. sper oferta ...

Costyro1
Junior entuziast
o solutie buna de a obtine cea mai buna oferta, este sa discutati cu un reprezentant de vanzari din magazinele orange sau din centrala prin relatii cu clientii si solicitati oferta avantajoasa pentru voi , cu certitudine toti agentii va ofera mai mute posibilitati de prelungire sau abonamente noi, ori portare din alte retele , la portare stiti ca puteti primi bonus pana la 100 euro prin portarea la un abonament mediu... Asa ca cereti si vi se va da ....

Neaplicabil
Cred că oferta mea e printre cele mai bune. Am 120gb net, 500 min internaționale și nelimitat min și SMS naționale la 4 euro/luna

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu am cine știe ce ofertă, dar mi-aș fi dorit acces la 5g la orice tip de abonament și să ai un program de fidelitate cu reduceri la telefoane în funcție de vechime. Adică ceva de genul 10 euro reducere pentru fiecare an de vechime in rețea. Așa era un program care chiar ținea cont de vechimea clienților în rețea. Programul de fidelitate de acum mi se pare neatractiv, iar la ofertare primește fiecare în funcție de alte criterii. Iar alte reduceri la abonamentele de voce să se facă și în funcție de câte abonamente ai, dacă ai pachete Love, Family, etc.

Viocat
Senior certificat
@GreenArrow cate luni e valabila oferta? Pe mine m-ar interesa pe partea de accesorii un stabilizator (gimbal) e grozav la pozele in concediu. Faptul ca prelungesti abonamentul fara a mari pretul sau, iar mi se pare ok

Haptic
Explorator entuziast
O oferta mai buna la telefoane.

Razvan
#StarMember
@viocat Probabil că a depus cerere de portare și a fost sunat/a sunat și i s-a oferit acel abonament. @greenarow Are și roaming SEE? Ofertă bună ar însemna acces general la 5G, fără a te obliga să cumperi Smart 15.

Neaplicabil
@viocat, prețul e valabil pt 24 luni