anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bilete la preț special pentru evenimentele verii din aplicația My Orange

DanielaH
Moderator

Salut!

Începând din 18 iulie 2024, în  aplicația My Orange există o pagină dedicată de unde vă puteți cumpara bilete la preț special pentru festivaluri si evenimente Orange.

Accesarea butonului  "Cumpară bilet la preț special" va face redirecționare direct în platforma de ticketing a organizatorului. 

Pentru vara aceasta se anunță distracție mare la Nostalgia, Saga Festival, Beach, Please! și altele.

Găsiți aici toate detaliile acestei campanii.

 

Voi la ce evenimente v-ați propus să mergeți în acest an?

Have fun, oriunde v-ați afla! 😎

DanielaH_0-1718777525164.png

 

19 Răspunsuri 19

MCostel
Cunoscător

Mulțumim pentru informații.

Din păcate doar unele bilete au preț special (prețul este același ca pe siteul oficial pentru unele evenimente).

 

Pololică
#StarMember

Ar fi interesant Gărâna Jazz Festival, dar sansele sa ajung anul asta sunt cam mici (o vizita deja programata in zona Dobrogei).

Da, si ala e interesant, dar cred ca e doar pt cei care au masina.

Ma gandesc ca se gasesc ceva solutii pentru cei care ajung in Resita cu trenul (sau Timisoara cu Avionul).

delfinas
#StarMember

Foarte interesant festivalul de scurt-metraje. Preturile sunt f decente.

FLo1
#StarMember & June's Problem Solver

În cazul meu l-am ratat... a fost săptămâna trecută. Prea târziu deja. Și cei de la ”Institutul francez” o rup pe comunicare, deși e organizat de ei. Dacă nu mergi pe la ei la Institut, nu vezi un afiș, o comunicare, un email... zero. Poate... la anul.

svetalex
Maestru

Super veste! Îmi amintesc că această funcționalitate a fost solicitată de ani buni 😀

Jay
Campion certificat

Eu nu mi-am propus nimic, în afara de mare, soare, odihna.. insa, nu se știe niciodată.. 

Este un lucru bun ca pot fi găsite mai ușor și toate la un loc... 

 

delfinas
#StarMember

In afara de linkul care duce spre festivalul de scurt metraje, restul ma duc in pagina de My Orange si imi apare "Pagina ceruta nu a fost gasita".

 

Screenshot 2024-06-19 at 10-00-49 Pagina ceruta nu a fost gasita.png

FLo1
#StarMember & June's Problem Solver

@delfinas: Merge din APP, nu de pe WEB account. Ai chiar și imagine cu link în HOME PAGE-ul din APP către pagina cu festivalurile în cauză. Deci încearcă din APP. 😉 

Da, din aplicatie e ok, dar ma gandesc ca ar trebui sa mearga si in varianta web.

FLo1
#StarMember & June's Problem Solver

Da, se pare că deocamdată integrarea și redirecționarea e ok doar din pagina contului de APP, nu WEB. Și eu am încercat inițial ca și tine 🙂 că era mai la îndemână de la butoane. Bineînțeles, cu același rezultat.

Disponibilitatea este doar din aplicație.

Eu nu reușesc să identific meniul în aplicație 😆

1000100376.jpg