anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Linkul de acces spre evenimentele Orange primit pe mail nu funcționează

teacher_
#StarMember

Salutare! Am primit un mail (newsletter) prin care Orange mă anunță că am prețuri mai bune la anumite festivaluri, și un buton care urmează să mă ducă să vizionez acele festivaluri. Doar că accesând acel buton, se deschide o pagina de eroare. 

Atașez screen shot. 

L.E. Utilizez Android 

 

33 Răspunsuri 33

delfinas
#StarMember

Incearca din aplicatia My Orange. Pe browser direct se pare ca nu vrea.

Nici mie nu mi se deschide. Atunci de ce se mai trimit mailuri cu asta? :)) 

Da, nici eu nu inteleg de ce ofertele pt festivaluri se vad doar in aplicatie, nu si in varianta desktop...

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Pentru că unele facilități sunt legate de cont, mai exact de varianta mobilă a contului, prin aplicație.

Anonim
Neaplicabil

Am incercat și funcționează.

Link-ul cere permisiunea de a deschide aplicația My Orange, odată deschisă aplicația poți vedea oferta.

Eu folosesc Gmail.

arsradu
#StarMember

Poti posta cumva link-ul paginii? Sunt curios ce anume nu-i convine.

Client Orange

Anonim
Neaplicabil

Da, dar atunci de ce l-am mai primit pe mail? 

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Ca să accesezi secțiunea respectivă, dar permițând și aplicației MyOrange să fie logată și accesibilă, întrucât redirectul e din MyOrange app.

Anonim
Neaplicabil

De pe mailul telefonului l-am deschis și eu.

Este creat special pentru aplicația My Orange.

Chiar daca ai încerca deschiderea din browserul telefonului, tot spre aplicație te va trimite.

Nu au anticipat că un utilizator de servicii mobile va deschide linkul prin browserul PC.🙂

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Două observații: 1. FLo1_0-1721389865991.png = aplicația MyOrange. 2. Conținutul din newsletter specifică în CLAR accesarea aplicației, NU de desktop, NU de pe notebook. 

Concluzie: Cine nu citește..... o pățește.

 

Anonim
Neaplicabil

Ce pățește?

Că nu a semnat vreun contract fără să-l citească.

O problema minora.

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Rămâne cu ochii-n soare, întrebându-se ”Tocmai mie, oare?”. Dar citind mult mai atent, va întelege c-a fost lent, că s-a grăbit la citit, în loc să fie iscusit.

FLo1
#StarMember & August Problem Solver

Screenshot_20240719-122210_Chrome.jpg

  Poți deschide secțiunea de evenimente atât și din MyOrange App. Eu am deschis de pe link-ul testat de tine, bineînțeles pe mobil cu android și e ok. Mai încearcă pentru că trebuie să fie ok.