anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

A mai castigat cineva voucher pentru accesorii la pinata party?

Daniesy
Junior entuziast

Salut! A mai castigat cineva voucher pentru accesorii la pinata party? Eu doar puncte primesc mai nou.

1 Soluţie acceptată‚

@Daniesy: Ai un voucher pentru accesorii primit în privat, valabil până în 05.04.2023. Spor la shopping. 

Vizualizare soluţie în postul original

11 Răspunsuri 11

Vio73
#StarMember

Salutare!

Și eu am câștigat de multe ori. Normal că primești puncte în continuare, conform regulamentului de joc.

Baftă!

Razvan
#StarMember

Da, am mai câștigat. 

Andrei4154
Junior entuziast

Am primit sigur la 2x sapt cate un voucher de 10e ptr mag online orange. De obicei primeam 2x pinate cu 10pcte fiecare, acum cand platesc factura orange primesc 5x pinate, si in anumite perioade de bonus fiecare pinata era recompensata cu 70pcte, super UAU. Am ajuns f usor la 1.000pcte dupa o perioada.

Ai unul de "imprumut"? 🙂 

FLo1
#StarMember

Lunar, cel puțin un voucher valoric (pentru telefon) și unul procentual (pentru accesorii). 

Daniesy
Junior entuziast

Ai unul pentru accesorii de "împrumut" ?

@Daniesy: Ai un voucher pentru accesorii primit în privat, valabil până în 05.04.2023. Spor la shopping. 

Daniesy
Junior entuziast

Mersi 

@Daniesy: Cu drag și să fie de folos. Revino pe topic după achiziție pentru a ne transmite ce ai ales să cumperi și cum funcționează/ cât de încântat ești de achiziție. Numai bine. 

Razvan
#StarMember

In mare parte, voucherele de telefon sunt ca să fie, nu că te-ar ajuta la ceva. 

FLo1
#StarMember

Dacă dorește cineva voucher de 10% pentru accesorii din magazinul online.... vreau să știu. Am unul disponibil până în 24 ianuarie 2024, și altul până pe 31 ianuarie 2024. 

LE: Întrucât un voucher expiră la 24ianuarie2024, anunț disponibilitatea pentru un altul (scadent la 22.02.2024), pe lângă cel care expiră la 31.01.2024. 🙂