anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Ultimul concurs pinata party

ralucampopa
Începător

Bună, 

Când și unde se publică informațiile referitoare la câștigătorii concursului " O oaza de premii la un pas distanță "?

 

1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Tragerea la sorti e programata pentru 7 August, iar lista castigatorilor se afiseaza (de obicei) la baza paginii de Termeni si Conditii aici.

De retinut ca publicarea castigatorilor s-ar putea sa dureze un pic pentru ca trebuie contactati individual toti castigatorii, si exista si cate 3 rezerve pentru fiecare. Ai mai multe detalii in sensul asta in pagina de mai sus.

Screenshot 2023-08-06 at 13.03.38.png

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut,

Tragerea la sorti e programata pentru 7 August, iar lista castigatorilor se afiseaza (de obicei) la baza paginii de Termeni si Conditii aici.

De retinut ca publicarea castigatorilor s-ar putea sa dureze un pic pentru ca trebuie contactati individual toti castigatorii, si exista si cate 3 rezerve pentru fiecare. Ai mai multe detalii in sensul asta in pagina de mai sus.

Screenshot 2023-08-06 at 13.03.38.png

Client Orange

Danybell
Începător

Oare la ce link se poate vizualiza lista câștigătorilor Pinata Party cu extragerea in data de 07.08.2023? 

 

Salut!

Postarea numelor câștigătorilor va avea loc în săptamâna 21-25 august, în pagina dedicată regulamentului: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/

adrian87n
Cunoscător

Felicitari castigatorilor !  😍

Florin_1
Începător

Salutare, unde pot sa gasesc castigatorii concursului "Pinata Party" incheiat in luna Iulie 2023?

Multumesc!

 

Salutare,

Castigatorii sunt afisati aici, in josul paginii: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party-27aprilie-31iulie2023/

Multumesc frumos pentru informatie. De data asta nu a fost sa fie, poate data viitoare 😁

Florin
Cunoscător

Buna ziua tuturor și La Multi Ani pe anul acesta. Deranjez cu o nelămurire: va rog, ca sa intru in concursul final Pinata, trebuie sa am 1000 puncte la închiderea acestuia sau sa acumulez in timpul concursului 1000 de puncte ??? Vreau sa valorific acele puncte acumulate până se închide Pinata și chiar daca nu am încredere în aceste concursuri, as vrea sa particip la final. Mulțumesc anticipat.

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut!

Trebuie sa acumulezi min 1000 de puncte pe durata campaniei. Nu trebuie sa le pastrezi pana la final. 

Client Orange

Florin
Cunoscător

Mulțumesc pentru răspuns, așadar am fost înscris automat în concurs de când e Pinata, normal că nu am câștigat nimic, decât experiență. :))

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Din pacate, nici eu. De foarte multe editii. Dar nah, asta e… 🙂

Client Orange