anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Smart Tester - Testează Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut! 

 

Avem activă o nouă campanie de testare, de data aceasta pentru Samsung Galaxy S20 Ultra 5G!

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să participi? Accesează campania Smart Tester până pe 24 februarie, intră în contul tău My Orange și urmează pașii.

Concursul se adresează abonaților Orange care au un abonament de date și voce.

 

Mult succes! 

 

________________________________________________________________________________

 

Update: Înscrierea în campania de testare se poate face până pe data de 24 martie.

66 Răspunsuri 66

teacher_
#StarMember
Salut! Nu te mai poți înscrie, a fost prelungit termenul doar până pe 24 martie. Vor mai fi astfel de campanii, succes pe viitor.

Vio73
#StarMember
Din păcate, doar când va mai fi altă campanie!

teacher_
#StarMember
S-a postat lista cu cei care beneficiază de testare gratuita! https://www.orange.ro/help/smart-tester/campanii/7/edit#modal-testers

Marius_Petrutiu
Începător
Buna ziua. M-am inscris in acesta campanie, am fost printre cei 20 selectati, a inceput perioada de testare a tel. Samsung galaxy S20 ultra, dar nu am primit telefonul...

DanielaH
Moderator
@Marius.Petrutiu, bine ai venit în Comunitate! Verificăm și revenim cu un răspuns aici.

DanielaH
Moderator
Telefoanele pentru testare vor fi trimise după ridicarea stării de urgență. Toți câștigătorii vor primi săptămâna viitoare un e-mail cu toate detaliile. Vom modifica și pe site data de începere a perioadei de testare. Mulțumim și ... enjoy testing!

Marius_Petrutiu
Începător
Va multumesc pentru precizari. Am sunat si la 300 dar nu m-a lamurit nimeni. Inseamna ca raspunsurile se gasesc in COMUNITATE.