anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Smart Tester - Testează Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut! 

 

Avem activă o nouă campanie de testare, de data aceasta pentru Samsung Galaxy S20 Ultra 5G!

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să participi? Accesează campania Smart Tester până pe 24 februarie, intră în contul tău My Orange și urmează pașii.

Concursul se adresează abonaților Orange care au un abonament de date și voce.

 

Mult succes! 

 

________________________________________________________________________________

 

Update: Înscrierea în campania de testare se poate face până pe data de 24 martie.

66 Răspunsuri 66

DanielaH
Moderator
Update: Înscrierea în campania de testare se poate face până pe data de 24 martie. Succes!

Felicia81
Începător
M_am înscris.Sper sa am succes.Din ce observ campania s-a prelungit până pe 24 martie.Succes tuturor

Ascary
Campion certificat
Probabil din cauza problemelor tehnice aparute la inscriere au prelungit. Succes tuturor 🙂

Barbu_Octavian
Începător
Inscris la concurs.

DONCEA_DOREL
Începător
De-abia aștept să - l testez! Sunt nerăbdător să-l testez!

Vio73
#StarMember
Succes tuturor!

DAN_20
Începător
Sunt posesorul unui Samsung S10 plus si doresc sa-l butonez ca sa vad care este diferenta dintre cele doua modele ca sa stiu daca se merita sa fac update la noul model.Multumesc

Razvan
#StarMember
A prins careva din comunitate un telefon de test?

Ascary
Campion certificat
Inca nu s-a terminat campania de inscriere. Dupa 24 martie vom vedea.

Jay
Campion certificat
@Dan_20, pentru a participa la concurs, trebuie sa te inscrii in link.. https://www.orange.ro/help/smart-tester/campanii/7/edit

Ascary
Campion certificat
A venit si ultima zi de inscrieri. Ia sa vedem cine este primul coleg care primeste spre testare S20-ul 🙂 Succes!!

Vio73
#StarMember
E cam greu, pentru că s-au înscris foarte mulți!

DAN_20
Începător
Ma înscriu și eu !

Ascary
Campion certificat
Hurry up,mai ai putin :))

RAOUL_LAPADAT
Începător
Mai pot participa pentru smartester Samsung S20 Ultra