anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Pinata Party - cum pot afla daca ma aflu pe lista castigatorilor?

ȘerbanC
Începător
Buna seara,
Va scriu in legatura cu jocul pinata party, organizat de catre Orange. Avand in vedere faptul ca editia anterioara a fost pana la data de 15 noiembrie si eu am strans cele minim 1000 de puncte, cerinta pentru a participa la concursul unde se puteau castiga acele premii, as dori sa stiu cum pot afla daca ma aflu pe lista castigatorilor sau cand are loc extragerea lor. 
Va multumesc.
1 Soluţie acceptată‚

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut Serban,

Bine ai venit in Comunitate!

Ai aici T&C pentru Pinata Party editia 13 septembrie 2022 - 15 noiembrie 2022.

Tragerea la sorti va avea loc pe 29 Noiembrie, intre 09:00 - 18:00.

arsradu_0-1669129986467.png

 

Client Orange

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut Serban,

Bine ai venit in Comunitate!

Ai aici T&C pentru Pinata Party editia 13 septembrie 2022 - 15 noiembrie 2022.

Tragerea la sorti va avea loc pe 29 Noiembrie, intre 09:00 - 18:00.

arsradu_0-1669129986467.png

 

Client Orange

Buna ziua,

Tinand cont de faptul ca extragerea castigatorilor la acest concurs, a avut loc pe data de 29 noiembrie, as avea rugamintea sa ne transmiteti si lista cu cei care au castigat sau macar un link unde putem verifica acest aspect.

Multumesc frumos.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut Serban,

In general lista castigatorilor se gaseste in pagina de T&C a editiei respective. In cazul asta, in link-ul de mai sus. Doar ca inca nu a fost adaugata. 

De mentionat ca noi aici in Comunitate suntem, in mare parte, clienti ca si tine, deci nu avem informatii concrete cu privire la lista castigatorilor sau un termen cand ar putea fi publicata. Informatia de mai sus e bazata pe experienta de la celelalte editii. Ce pot sa-ti confirm totusi este ca publicarea castigatorilor dureaza de obicei un pic mai mult.

Client Orange

Salut!

Lista câștigătorilor a fost publicată aici - https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party-13sept-15-noiembrie-2022.