anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cum este posibil ca premiile fizice din Pinata Party să se epuizeze în doar 3 zile? Campania II

KubilayChan
Începător
Cum este posibil ca premiile fizice din Pinata Party să se epuizeze în doar 3 zile? Nu vă este oarecum?
45 Răspunsuri 45

Gabystone
Junior entuziast
Imi trimiti un screen shot de pe un cloud poate chiar pus de Orange. Daca dispar asa repede cand oare mai ai timp sa faci si screenshot. Voi, de aici care incercati sa comandati ceva ati reusit sa faceti si un alt screenshot in afara de acesta?

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Gaby, iti inteleg scepticismul, dar crede-ma ca screenshot-ul ala e de pe telefonul meu. Si daca te uitai pe celelalte topicuri, ai fi vazut multe alte screenshot-uri postate de mine (si nu numai). Majoritatea cu erori in momentul revendicarii premiilor. Nu sunt de pe niciun Cloud, si cu siguranta nu sunt postate de Orange. N-ar avea niciun interes Orange sa posteze screenshot-uri cu erori la aplicatia lor! TOATE screenshot-urile postate in comunitate sunt urcate pe platforma dedicata, adica vor aparea pe ceva de genul: "https://dimelo-answers-production.s3-eu-west-1.amazonaws.com...." Uite alte cateva screenshot-uri care sa-ti dovedeasca ca premiile sunt pe stoc. Dar la revendicare, pana de curand, se primea o eroare. Iti recomand sa parcurgi si topicurile astea, pentru mai multe informatii: https://comunitate.orange.ro/questions/2784294-pinata-fiasco-pare-rau-aparut-eroare https://comunitate.orange.ro/questions/2779794-premii-livrare-pinata-party https://comunitate.orange.ro/questions/2712123-pinata-party-castigat https://comunitate.orange.ro/questions/2813398-schimbare-regulament-pinata-party
Client Orange

Gabystone
Junior entuziast
Nu vreau sa intru in nici o polemica cu tine insa mie pe Android nu mi-a aparut niciodata altceva in afara de stoc 0. Si te rog sa ma crezi ca mi-am petrecut ziua de Marti (de la ora 10 pana la ora 18) doar in aplicatie. Daca cineva poate revendica 5 premii iar altcineva nici nu le poate vedea in stoc atunci e o problema mare. Iar daca tu le-ai vazut in stoc si nu le-ai putut revendica este fix acelasi lucru. La cat de putine descarcari are aplicatia Orange si daca luam in calcul rata de utilizare a ei o sa ne dam seama ca nu sunt atat de multi oameni in acest concurs incat tot timpul sa fie stoc 0. Oricum eu voi merge mai departe ANPC intai apoi voi incerca un proces colectiv. Faptul ca s a schimbat nr de puncte in timpul concursului, Faptul ca premiile nu au fost echilibrate (900 puncte 30 zile de orange go sau 900 de puncte un TV) pentru mine sunt suficiente in a arata proasta desfasurare a unui concurs.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Gaby, nu-i iau apararea nimanui. Iti spun doar ce se intampla. Pentru ca si pe mine m-a deranjat exact acelasi lucru ca si pe tine. Si din nou, daca o sa te uiti pe topicurile alea, o sa vezi ca premiile au fost pe stoc, inclusiv saptamana asta. Singura conditie era sa fii pe faza in momentul in care s-a facut restock. Si DA, sunt perfect de acord cu tine ca noul regulament face mult mai dificila revendicarea oricarui premiu, si un interval de 8h cu telefonul in brate nu mi se pare deloc rezonabil, dar fata de varianta precedenta in care stiai exact ora si se imbulzeau toti la ora aia de se dadeau premiile in mai putin de doua secunde, e un pic mai bine acum. Eu am intrat din intamplare saptamana asta, si, stii cum e ca atunci cand iti pierzi orice speranta, atunci se intampla ceea ce-ti doresti? Ei bine, am intrat in aplicatie si am reusit sa revendic un rucsac pe care mi-l tot doream de la inceputul concursului. Nu-mi venea sa cred cand am vazut ca trece mai departe fara eroare! Nu e mare lucru, nu e ceva super scump. E mai mult simbolic, si atat mi-am permis, din cauza modificarii regulamentului, sa-mi iau dintre premiile alea. Si sunt super incantat. Si eu tot de pe Android am intrat, dar probabil ca saptamana asta a fost randul meu, dupa atata frustrare acumulata si atatia nervi, sa nimeresc si eu un premiu. Si iti doresc si tie sa castigi si sa te bucuri de el. 🙂
Client Orange

robi1998
Explorator
eu inca astept sa bage troller-ul de cabina, ca na, doar 2000 de puncte am din octombrie...asta e, vedem daca-l prind azi, desi nu prea imi fac mari sperante...

Radu-Vlad
Junior
S-au dat drumu la primele de azi? Sau încă nu?

robi1998
Explorator
@Radu momentan nu, inca asteptam... 😞

robi1998
Explorator
S-a dat drumulk acum, o vataie de joc, premiu epuizat intr-o secunda..Sa va ia nebunia Orange

Radu-Vlad
Junior
Tocmai am ratat Sondbar de la Samsung :((( Probabil e gata campania cu asta, o zi faină tuturor

robi1998
Explorator
Am vrut sa prind troller-ul, s-a dat intr-o secunda..Bataie de joc. Am prins totusi bateria externa...Asta e, neserioasa compania asta

Gabriel_Dm
Începător
concursul este o mare pacaleala, se actualizeaza produsele cu stoc epuizat direct, de 3 saptamani se intampla la fel. am pe screen recorder cum se schimba intr-un minut. am facut deja plangere la anpc si o sa fac si la judecatorie sa le verifice putin activitatea ca prea ne iau de prosti. am atasat print screen la interval de 1 minut.

Filip_1
Începător
Mincinoși.era vb ca azi marți 30 noiembrie sa înceapă o noua etapa .am așteptat de la 10 sa între ofertele și pauza e ora 15 și nimic. Doar mint .premii zero

robi1998
Explorator
@Filip asa cum am mai spus premiile au intrat la 12:29 pentru cunostiinte și restul la 12:30, am apucat bateria externa.

marina86
Începător
S-au epuizat in mai putin de 1 minut…..din pacate mi s-a parut foarye slaba campania party pinata

Neaplicabil
Mare abureală chestia asta cu pinata party, premii care nu folosesc la nimic ( consider că resursele din abonamente sunt suficiente) iar cele fizice...Apropo a reușit cineva sa revendice un premiu fizic ?