anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cu Pinata Party ai numai de câștigat - Campania I

delfinas
#StarMember

Orange laseaza o noua campanie, Pinata Party, care se va desfășura între 22 iunie 2021, începând cu ora 12:00:00 și 23 august 2021 ora 23:59:59 (EDIT: campania s-a prelungit până pe 21 septembrie 2021).


Cu Pinata Party ai numai de câștigat: cel mai rapid net nelimitat, minute internaționale și alte premii surpriză.
Actiunile pe care le faci in aplicatia My Orange sunt rasplatite. Cu Pinata Party câștigi premii fun la alegere.

 

Iată ce pași trebuie să urmezi:

 

  • Accesează aplicația
  • Intră în secțiunea Pinata Party
  • Primești Pinata
  • Spargi Pinata prin apăsare pe ecran
  • Strângi puncte și revendici premii
  • Te bucuri de premii

 

La campanie pot participa utilizatorii de cartelă Orange PrePay sau utilizatorii de abonament (persoane fizice sau antreprenori). Premiile pot fi alocate pe numerele cu următoarele abonamente: Orange Fun, Orange Me și Orange Me Start de minimum 7 euro, lansate după data de 6 septembrie 2017, precum și abonamentele de internet mobil, disponibile începând cu 3 aprilie 2017 și Orange Pro lansate după dată de 6 septembrie 2018. Excepție fac cei care dețin un abonament de tip Hibrid, Orange Young, Orange Senior, Yoxo sau Orange Me 25.

 

Descarcă aplicația My Orange și dă start distracției!!!

 

Mai multe detalii: https://www.orange.ro/pinata-party/

 

Nu sunt niste premii spectaculoase, dar mi se pare o campanie draguta, distractiva, ca de vara.

 

Update - Din 21 septembrie a început o noua campanie: Distractie in aplicatie. Hai in Pinata Party din My Orange si castigi super premii

Campania se desfășoară în perioada 21 septembrie – 7 decembrie 2021, cu posibilitate de prelungire.

Aici sunt mai multe detalii despre premiihttps://comunitate.orange.ro/questions/2782822-disponibile-premiile-campania-orange-pinata

234 Răspunsuri 234

Neaplicabil
@george212 hai mai dă-i în pana noastră... dacă am nevoie de ceva mă duc și-mi cumpăr, dacă n-am nevoie de ceva îl câștig și apoi se pune praful pe el în casă că nu-l folosesc. Apropos, pentru cei care aleargă după premii, ce-am descoperit: https://www.concursuri.biz/ - sunt câteva zeci sau poate sute de concursuri unde îți poți încerca șansele dacă ai mâncat ce trebuie când erai mic.

Neaplicabil
Vedeți că azi a apărut o nouă actualizare My Orange în Google Play... poate se întâmplă minunea și vedem numai "Pinalty"

Neaplicabil
Haideți să ne amuzăm... în afară de o eroare pe pagina generală cu premii v-a picat ceva?

Cristiki
Junior
Azi a cazut de tot pinata.......

tomaciprian
Cunoscător
Mie mi-au "furat" toate punctele si nu am primit nimic

Cristiki
Junior
Ce sa mai zic... am dat confirma si ciu-ciu, loading si pa si puncte

Neaplicabil
@Cristikis exact, azi la 13:59:59 a apărut o eroare generală și așa a rămas... așa e și acum că nu-și mai revine aplicația... totul e alb...

Neaplicabil
Din rău în mai RĂU... de aproape 10 minute Pinata Party e picată 100%... ne cerem scuze... ar spune Orange... ne-au invadat marțienii și serverele n-au mai rezistat... scuzele acceptate... spunem noi... fraierii...

Cristiki
Junior
la 14:00:10 am dat pe confirma cu stoc 15, dupa cateva secunde mai tarziu, stoc 9, tot la fel eroare. Orange, ce parere ai? Am prins premiul sau nu vrei sa mi-l dai? 15 ani cu Orange e prea putin, poate abia la 20 de ani puteti sa dati un amarat de incarcator....

RTC
Începător
E bine ca ni se ofera doar erori...premiile le tin pentru zile negre.

Jay
Campion certificat
Mie mi-au dispărut și punctele.. :))) Dar e ok, oricum am văzut premiile doar pentru o fracțiune de secunda.. Va anunț dacă le primesc înapoi.. punctele adica ☺ @Cristikis, sigur nu are legatura cu vechimea.. :))

And04
Senior
Timp de 12 minute site-ul a fost picat. Pentru concursuri cu foarte multi participanti trebuie niste servere mai puternice 🙂

Anonim
Neaplicabil
Exact, mi-au dispărut și mie punctele. Am văzut premiile, am încercat de vreo 5 ori să îl revendic dar nu a vrut. :))) S-a încăpățânat să dea eroare de fiecare dată. Se pare că nu s-au remediat problemele. P.S.: am făcut și update la aplicație Poate data viitoare :))) Edit: au apărut punctele (săracele, au crezut că au fost schimbate pe premiu dar s-au înșelat) Păcat că nu merge cum trebuie sistemul de acordare al premiilor, singurul care are de pierdut aici e Orange.

Neaplicabil
e o eroare generala de la 13:59:59... s-au împiedicat angajații Orange în timp ce se înghesuiau la premii și au scos serverul din priză... aveți răbdare că primiți punctele înapoi... primiți și Uniune Europeana cu Minus în față

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Da, eu am revendicat tot. Da' tot! Mi-a mers azi aplicatia brici. Vorba lui Alterego, o sa vina astia cu camionul de premii la poarta. @Alterego, se pare ca pinata mea s-a imbolnavit de la tine. Am dat click pe premiile alea pana mi-a venit acru in gura. No error, no prize either. Pur si simplu dadeam confirmare, produsul pe stoc (nu stiu cum de, dar parca de data asta au durat ceva mai mult), nicio eroare, punctele nu se retrageau, mail nu venea (presupun ca din cauza ca nici punctele nu se luau), rinse and repeat. De asemenea, la un moment dat nu se mai afisa nimic. :))) Sectiunea de premii era total blank. Ah, si dupa mai multe incercari, a revenit eroarea clasica.... "A aparut o eroare, te rugam sa incerci mai tarziu." Super! Pot sa numesc asta regres, da? Nu se supara nimeni. Buuun. Nu stim ce eroare, ce a cauzat-o, dar suntem invitati politicos sa incercam mai tarziu. Poate se schimba norocul, stiu si eu.
Client Orange