anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cu Pinata Party ai numai de câștigat - Campania I

delfinas
#StarMember

Orange laseaza o noua campanie, Pinata Party, care se va desfășura între 22 iunie 2021, începând cu ora 12:00:00 și 23 august 2021 ora 23:59:59 (EDIT: campania s-a prelungit până pe 21 septembrie 2021).


Cu Pinata Party ai numai de câștigat: cel mai rapid net nelimitat, minute internaționale și alte premii surpriză.
Actiunile pe care le faci in aplicatia My Orange sunt rasplatite. Cu Pinata Party câștigi premii fun la alegere.

 

Iată ce pași trebuie să urmezi:

 

  • Accesează aplicația
  • Intră în secțiunea Pinata Party
  • Primești Pinata
  • Spargi Pinata prin apăsare pe ecran
  • Strângi puncte și revendici premii
  • Te bucuri de premii

 

La campanie pot participa utilizatorii de cartelă Orange PrePay sau utilizatorii de abonament (persoane fizice sau antreprenori). Premiile pot fi alocate pe numerele cu următoarele abonamente: Orange Fun, Orange Me și Orange Me Start de minimum 7 euro, lansate după data de 6 septembrie 2017, precum și abonamentele de internet mobil, disponibile începând cu 3 aprilie 2017 și Orange Pro lansate după dată de 6 septembrie 2018. Excepție fac cei care dețin un abonament de tip Hibrid, Orange Young, Orange Senior, Yoxo sau Orange Me 25.

 

Descarcă aplicația My Orange și dă start distracției!!!

 

Mai multe detalii: https://www.orange.ro/pinata-party/

 

Nu sunt niste premii spectaculoase, dar mi se pare o campanie draguta, distractiva, ca de vara.

 

Update - Din 21 septembrie a început o noua campanie: Distractie in aplicatie. Hai in Pinata Party din My Orange si castigi super premii

Campania se desfășoară în perioada 21 septembrie – 7 decembrie 2021, cu posibilitate de prelungire.

Aici sunt mai multe detalii despre premiihttps://comunitate.orange.ro/questions/2782822-disponibile-premiile-campania-orange-pinata

234 Răspunsuri 234

delfinas
#StarMember
Vio, ce strângător ești!!! :) Jay, ai dreptate, trebuia să fie valabil macar 2 luni voucherul...

Anonim
Neaplicabil
Super distractivă campania. Iar pinata e drăguță foc. :))

FaraUnID
Campion certificat
Replica palida sau un fel de clona a Copacului Magenta implementat de Telekom, in aplicatia proprie, inca de pe inceputul lunii mai. Si acolo fiecare actiune (plata factura, reincarcare prepay, etc) oferea posibilitatea scuturarii copacului din care cadeau premii. Cum si Orange TV Box Go se vrea o replica pentru Smart TV Stick-ul celor de la Telekom. @Reteaua #1 Jenibil fratilor!!! De ce nu copiati Telekom si pe partea de investitie in continut propriu de platforma?

teacher_
#StarMember
Eu am o problema in a plati factura direct din aplicație, îmi afișează o eroare....

DanielaH
Moderator
@teacher_, ce eroare? În ce pas îți apare? Poți pune o captură de ecran, te rog?

RafaHelper
#StarMember
@Miha am câștigat eu un voucher de 10 euro si nu am ce face cu el, daca il vrei e al tau. Nu știu cum as putea sa ti-l trimit.

FLo1
#StarMember
Eu nu am decât 10 GB inutili pentru mine pentru că trebuie să am opțiune de 5€ activă, iar asta nu se va întâmpla. Curând voi mai avea o ofertă dacă sunt doritori. Din păcate Comunitatea ÎNCĂ nu intermediază contactele între membrii, chiar dacă aceștia și-au dat acordul scris.

Miha_Z
#StarMember
Merci mult @rafa.helper. Frumos gest din partea ta. Momentan nu am ce face cu el sau cu celelalte premii oferite. Am intrat si eu in spiritul jocului pentru putina distractie si suspans. :)) Dar ma bucur cand vad ca avem si colegi saritori si darnici. ❤

fox_how
Începător
Cam greu cu punctele.

Tina
Cunoscător certificat
Stai binișor cu punctele. Am vocher de 10% reducere.

FLo1
#StarMember
Donez voucher de reducere 10% pentru cei care doresc shopping in magazinul online al Orange. Personal nu am ce să cumpăr. Valabilitate... 30 de zile ..... de azi încolo. LE: da, știu, mai bine să se piardă decât să fie folosite de altcineva. Asta e......

delfinas
#StarMember
Daca intrați în My Orange - Pinata Party, aflați de in nou concurs. In Pinata Party se poate câștiga o invitație la Summer Well 2021 sau un smartwatch Samsung Watch 3. Participă orice număr principal asociat unui cont My Orange. Mai multe detalii găsiți în My Orange - Pinata Party.

Isabela_90
Începător
Eu nu îmi pot activa un bonus câștigat cu punctele de la pinata..știți care ar fi motivul?

FLo1
#StarMember
@Isabela_90: Despre ce variantă a bonusului este vorba și în ce fel nu si reușit activarea? Cu siguranță nu au fost îndeplinite condițiile complet.

Isabela_90
Începător
Am îndeplinit toate condițiile..am atașat un fișier cu cea ce îmi spune